اسپری زخم نقره دار سیلوسپت کیتوتک

اسپری زخم نقره دار

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: اسپری زخم نقره دار سیلوسپت کیتوتک | اسپری سیلوسپت... اسپری مخصوص ضدعفونی زخم سیلوسپت یک محلول ضد عفونی... اسپری مخصوص ضدعفونی زخم سیلوسپت موجب از بین بردن ط... محلول سیلوسپت بر پایه فناوری نانو طراحی، تولید و ب... خاصیت ضد عفونی کنندگی سیلوسپت طی مطالعات در آزمایش... اسپری مخصوص ضد عفونی زخم سیلوسپت چگونه عمل می کند؟ محلول ضدعفونی کننده محل زخم سیلوسپت به دلیل داشتن... این محلول فاقد الکل بوده و بدون سوزش محل زخم را کا... زمانی که نقره در معرض اکسیژن قرار گیرد بلافاصله اک... هر چه اندازه نقره کوچک تر باشد، احتمال تولید یدون... تا حدی که نانو ذرات نقره به دلیل افزایش نسبت سطح ب... از دوران بسیار قدیم نقره به دلیل خواص ضد میکروبی م... یون های آزاد شده از نانو ذرات نقره مسئول از بین بر... یون های نقره از دو راه سبب از بین رفتن باکتری می ش... دیواره سلولی باکتری را تخریب می کنند و سبب متلاشی... با نفوذ از دیواره سلولی به داخل، سبب تداخل در همان...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اسپری زخم نقره دار سیلوسپت کیتوتک محلول مخصوص ضد عفونی کردن انواع زخم حاد و مزمن به جای بتادین و الکل که سبب تسریع التیام زخم نیز می شود و ایجاد حس سوزش نمی کند.

محصولات مرتبط

مشخصات
اسپری زخم نقره دار سیلوسپت کیتوتک | اسپری سیلوسپت زخم Silvosept ChitoTech | اسپری ضد عفونی کننده زخم کیتوتک
اسپری مخصوص ضدعفونی زخم سیلوسپت یک محلول ضد عفونی کننده زخم می باشد که قادر است طیف وسیعی از میکرو ارگانیسم های بیماری زا را از بین ببرد.
اسپری مخصوص ضدعفونی زخم سیلوسپت موجب از بین بردن طیف وسیعی از پاتوژن های بیماری زا شامل باکتری، ویروس و قارچ ها می گردد.
محلول سیلوسپت بر پایه فناوری نانو طراحی، تولید و با هدف جلوگیری از سرایت و گسترش انواع بیماری های عفونی کاربرد روز افزونی پیدا کرده اند.
خاصیت ضد عفونی کنندگی سیلوسپت طی مطالعات در آزمایشگاه های مرجع و نیز مطالعات بالینی مورد تائید، اثبات شده است. اسپری مخصوص ضدعفونی زخم سیلوسپت فاقد سمیت سلولی، تحریک پذیری، سمیت حاد استنشاقی بوده و همچنین بر اساس تست تعیین میزان دوز، غلظت ماده موثره محصولات سیلوسپت در محدوده کاملا ایمن می باشند. محصول ضد عفونی کننده محل زخم سیلوسپت طبق استاندارد CDC در رده ضدعفونی کننده های High Level و diate Level interme می باشند.
اسپری مخصوص ضد عفونی زخم سیلوسپت چگونه عمل می کند؟
محلول ضدعفونی کننده محل زخم سیلوسپت به دلیل داشتن ذرات نقره، یک محلول ضد عفونی کننده موثر بر طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها است.
این محلول فاقد الکل بوده و بدون سوزش محل زخم را کاملا ضد عفونی کرده و شرایط لازم جهت انجام پانسمان و ترمیم زخم را برای درمانگران زخم فراهم می کند.
زمانی که نقره در معرض اکسیژن قرار گیرد بلافاصله اکسید می شود و یون نقره Ag تولید می کند.
هر چه اندازه نقره کوچک تر باشد، احتمال تولید یدون نقره از آن بیشتر است.
تا حدی که نانو ذرات نقره به دلیل افزایش نسبت سطح به حجم، بیشترین میزان یون را در محیط های حاوی اکسیژن مانند آب از خود رها می سازند.
از دوران بسیار قدیم نقره به دلیل خواص ضد میکروبی مورد استفاده بوده است.
یون های آزاد شده از نانو ذرات نقره مسئول از بین بردن و تخریب میکروب ها می باشند.
یون های نقره از دو راه سبب از بین رفتن باکتری می شوند:
دیواره سلولی باکتری را تخریب می کنند و سبب متلاشی شدن آن می گردند.
با نفوذ از دیواره سلولی به داخل، سبب تداخل در همانند سازی DNA و آنزیم های سلولی می گردند و از تکثیر باکتری ممانعت به عمل می آورند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...