درموسپت BW

درموسپت BW

از {{model.count}}
انتخاب حجم سی سی:
حجم سی سی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: درموسپت بی دبلیو DERMOSEPT BW فوم آنتی سپتیک ویژه پوست - بدون نیاز به آبکشی کاربرد : فوم آنتی باکتریال بر پایه کلرهگزیدین ویژه شستشو ،... از آنجایی که واحدهای مراقبت ویژه (ICU,.. ) از نظر... مزایا : سازگار با پوست و فاقد اثرات آلرژیک موثر در پیشگیری از زخم بستر. مناسب برای بیماران بخش های ICU مطابقت با استانداردهای اروپایی EN1276 و EN1275 دارای اثر ماندگاری روی فلور نرمال پوست آماده مصرف و مقرون به صرفه دستور مصرف: ابتدا تنظیف نرم و یا لیف بسیار نرم را با فوم آغشته... توجه : در صورت استفاده برای پاکسازی زخم ، بعد از آ... ترکیبات: کلرهگزیدین گلوکونات 2% ، گلیسیرین، نرم کننده پوست،... طیف اثر: باکتری های گرم مثبت و گرم منفی , قارچ ها , ویروس ه... شرایط نگهداری: در محیط خشک و دمای 5+ تا 35+ درجه نگهداری شود. در معرض شعله و نور مستقیم خورشید و حرارت قرار نگیر... موارد هشدار: از تماس با قرنیه ، مننژ و گوش میانی جدا خودداری گر... در صورت بلع اتفاقی به پزشک مراجعه شود. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
37,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
درموسپت بی دبلیو DERMOSEPT BW
فوم آنتی سپتیک ویژه پوست - بدون نیاز به آبکشی
کاربرد :
فوم آنتی باکتریال بر پایه کلرهگزیدین ویژه شستشو ، پاکسازی و ضدعفونی پوست و حمام بیماران در تخت به منظور کاهش بار میکروبی و دکلونیزه کردن میکروارگانیزمها از روی سطح پوست بدون نیاز به آبکشی.
از آنجایی که واحدهای مراقبت ویژه (ICU,.. ) از نظر عفونتهای بیمارستانی بسیار پر خطر می باشند ، لذا استفاده از محصول فوم DERMOSEPT BW برای ضدعفونی و شستشوی پوست و بدن بیماران بستری در این واحدها که مستعد دریافت عفونت های بیمارستانی می باشند ، می تواند موجب جلوگیری و کاهش چشمگیر عفونتهای بیمارستانی گردد.
مزایا :
سازگار با پوست و فاقد اثرات آلرژیک
موثر در پیشگیری از زخم بستر.
مناسب برای بیماران بخش های ICU
مطابقت با استانداردهای اروپایی EN1276 و EN1275
دارای اثر ماندگاری روی فلور نرمال پوست
آماده مصرف و مقرون به صرفه
دستور مصرف:
ابتدا تنظیف نرم و یا لیف بسیار نرم را با فوم آغشته نموده و سطح پوست بدن بیمار بخصوص چین های بدن , مناطق آلوده و کلونیزه ( مانند زیر بغل و کشاله ران ) را به آرامی لیف کشی و تمیز کنید. نیاز به آبکشی ندارد. پس از اتمام کار با حوله یا دستمال تمیز مرطوب پاکسازی شود. یک یا دوبار در هفته بدن بیماران را از گردن به پایین شستشو دهید.
توجه : در صورت استفاده برای پاکسازی زخم ، بعد از آن محل زخم با نرمال سالین شسته شود.
ترکیبات:
کلرهگزیدین گلوکونات 2% ، گلیسیرین، نرم کننده پوست، آب دیونیزه و افزودنیهای مجاز
طیف اثر:
باکتری های گرم مثبت و گرم منفی , قارچ ها , ویروس ها HIV , HCV, HBV , H1V1
شرایط نگهداری:
در محیط خشک و دمای 5+ تا 35+ درجه نگهداری شود.
در معرض شعله و نور مستقیم خورشید و حرارت قرار نگیرد.
موارد هشدار:
از تماس با قرنیه ، مننژ و گوش میانی جدا خودداری گردد.
در صورت بلع اتفاقی به پزشک مراجعه شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...