درموسپت W

درموسپت W

از {{model.count}}
انتخاب حجم سی سی:
حجم سی سی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: درموسپت دبلیو DERMOSEPT W محلول شوینده آنتی باکتریال پوست بر پایه کلرهگزیدین... کاربرد : محلول شستشوی بدن بیماران جهت استحمام قبل از عمل جر... انجام عمل جراحی یکی از روشهای درمانی تهاجمی می باش... مزایا : سازگار با پوست و عمدتا فاقد اثرات آلرژیک مطابقت با استانداردهای اروپایی EN1276 و EN1275 موثر بر روی طیف وسیعی از باکتری ها، قارچ ها و ویرو... دارای اثر ماندگاری روی فلور نرمال پوست بیش از 3 سا... آماده مصرف دستور مصرف: مصرف به عنوان شوینده آنتی باکتریال بدن: مقداری از محلول را (حدود 25 میلی لیتر) بر روی یک ل... مصرف بعنوان اسکراب دست جراحان به روشستشو: با استفاده از روش استاندارد اسکراب شستشوی دست جراح... ترکیبات: کلرهگزیدین گلوکونات 4% ، اتانول , شوینده غیر یونی،... طیف اثر: باکتری های گرم مثبت و گرم منفی , قارچ ها , ویروس ه... شرایط نگهداری: در محیط خشک و دمای 5+ تا 35+ درجه نگهداری شود. محلول آتش زا می باشد. در مجاورت منابع حرارت و نور... درپوش بسته نگه داشته شود. موارد هشدار: از تماس با قرنیه ، مننژ و گوش میانی جدا خودداری گر... در صورت بلع اتفاقی به پزشک مراجعه شود. فقط برای استعمال خارجی و بر روی پوست سالم مصرف شود... دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
55,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
درموسپت دبلیو DERMOSEPT W
محلول شوینده آنتی باکتریال پوست بر پایه کلرهگزیدین 4%
کاربرد :
محلول شستشوی بدن بیماران جهت استحمام قبل از عمل جراحی به منظور کاهش عفونتهای زخم جراحی و همچنین اسکراب جراحی دست جراحان به روش شستشوی دست.
انجام عمل جراحی یکی از روشهای درمانی تهاجمی می باشد و عدم رعایت اصول آماده سازی پوست و دست جراح و پرسنل اتاق عمل پیش از انجام اعمال جراحی می تواند منجر به افزایش خطر ابتلای بیمار به عفونتهای محل زخم جراحی شود. در همین راستا استفاده از ترکیبات آنتی سپتیک ویژه شستشو و اسکراب پوست و دست قبل از انجام اعمال جراحی توصیه می شود.
مزایا :
سازگار با پوست و عمدتا فاقد اثرات آلرژیک
مطابقت با استانداردهای اروپایی EN1276 و EN1275
موثر بر روی طیف وسیعی از باکتری ها، قارچ ها و ویروس های پوشش دار
دارای اثر ماندگاری روی فلور نرمال پوست بیش از 3 ساعت
آماده مصرف
دستور مصرف:
مصرف به عنوان شوینده آنتی باکتریال بدن:
مقداری از محلول را (حدود 25 میلی لیتر) بر روی یک لیف یا اسفنج نرم بریزید، کف مناسب ایجاد کنید و تمامی سطوح بدن را از گردن به پایین به مدت 3 تا 4 دقیقه بخوبی شستشو دهید سپس آبکشی نمایید. از استفاده لیف یا اسفنج زبر خودداری فرمایید.
مصرف بعنوان اسکراب دست جراحان به روشستشو:
با استفاده از روش استاندارد اسکراب شستشوی دست جراحی بر طبق WHO به مدت 3 تا 5 دقیقه دستها شسته شده و با آب بهداشتی آبکشی شود.
ترکیبات:
کلرهگزیدین گلوکونات 4% ، اتانول , شوینده غیر یونی، نرم کننده پوست، آب دیونیزه و افزودنیهای مجاز
طیف اثر:
باکتری های گرم مثبت و گرم منفی , قارچ ها , ویروس ها HCV, HBV , H1V1 , HIV
شرایط نگهداری:
در محیط خشک و دمای 5+ تا 35+ درجه نگهداری شود.
محلول آتش زا می باشد. در مجاورت منابع حرارت و نور خورشید قرار نگیرد.
درپوش بسته نگه داشته شود.
موارد هشدار:
از تماس با قرنیه ، مننژ و گوش میانی جدا خودداری گردد.
در صورت بلع اتفاقی به پزشک مراجعه شود.
فقط برای استعمال خارجی و بر روی پوست سالم مصرف شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...