سارفوسپت II

سارفوسپت II

از {{model.count}}
انتخاب حجم سی سی:
حجم سی سی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: سارفوسپت دو SURFOSEPT II محلول کنسانتره ضدعفونی کننده سطوح محیطی غیر قابل... کاربرد : یک محلول کنسانتره ضد عفونی کننده با قابلیت تمیزکن... مزایا: دارای قابلیت تمیزکنندگی به همراه ضدعفونی کردن محلول رقیق شده تمیز تا 7 روز ماندگاری دارد کف کم و موثر در حضور سختی آب موثر بر روی طیف وسیعی از باکتری ها و قارچ ها و ویر... بدون بخارات آزار دهنده اثر ماندگاری بالا و پایدار مقرون به صرفه ( یک لیتر محلول کنسانتره = 100 لیتر... دستور مصرف: محلول را با غلظت 1% رقیق کرده (10 میلی لیتر از مح... برای سطوح کوچکتر می توان محلول رقیق شده ( 1% ) را... ترکیبات: ترکیب میکروب کش آمفوتریک ، بنزالکونیوم کلراید، دی... طیف اثر: باکتری های گرم مثبت، گرم منفی ، قارچ ها، موثر بر ر... شرایط نگهداری: در دمای 5+ تا 35+ درجه سانتی گراد نگهداری شود از ترکیب محلول با مواد شیمیایی دیگر خودداری شود. در ظروف در بسته در شرایط متعارفی نگهداری شود. موارد هشدار: از تماس با چشم و بلعیدن خودداری شود در صورت تماس با چشم با آب فراوان شسته شود در صورت بلع تحریک به استفراغ نشود و مشورت پزشکی در...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
141,900 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
سارفوسپت دو SURFOSEPT II
محلول کنسانتره ضدعفونی کننده سطوح محیطی غیر قابل شستشو
کاربرد :
یک محلول کنسانتره ضد عفونی کننده با قابلیت تمیزکنندگی برای کف و سطوح بزرگ محیطی مانند سطوح بخش های حساس و اتاق های عمل و سطوح تجهیزات درمانی , مبلمان و اثاثیه , بدون نیاز به آبکشی . این محلول دارای خاصیت پاک کنندگی با کف کم می باشد . همچنین این محصول بدلیل دارا بودن ترکیبات سختی گیر آب جهت افزایش تاثیر گذاری ماده موثر در هر نوع آب با درجه سختی کارایی دارد.
مزایا:
دارای قابلیت تمیزکنندگی به همراه ضدعفونی کردن
محلول رقیق شده تمیز تا 7 روز ماندگاری دارد
کف کم و موثر در حضور سختی آب
موثر بر روی طیف وسیعی از باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها
بدون بخارات آزار دهنده
اثر ماندگاری بالا و پایدار
مقرون به صرفه ( یک لیتر محلول کنسانتره = 100 لیتر محلول آماده مصرف )
دستور مصرف:
محلول را با غلظت 1% رقیق کرده (10 میلی لیتر از محلول را در 990 میلی لیتر آب معمولی حل کنید) . کف و سطوح را با محلول تی کشی نمایید. 5 تا 10 دقیقه صبر کنید تا سطح مورد نظر ضدعفونی گردد.
برای سطوح کوچکتر می توان محلول رقیق شده ( 1% ) را بطور مستقیم روی سطح یا روی دستمال تمیز اسپری نموده سپس سطح مورد نظر را دستمال کشی نمایید.
ترکیبات:
ترکیب میکروب کش آمفوتریک ، بنزالکونیوم کلراید، دی دسیل دی متیل آمونیوم کلراید ، EDTA، آب دیونیزه.
طیف اثر:
باکتری های گرم مثبت، گرم منفی ، قارچ ها، موثر بر روی ویروسهای HIV,HBV,HCV,H1N1 در 5 دقیقه و مایکو باکتریوم توبرکلوزیس TbB) ) در 10 دقیقه.
شرایط نگهداری:
در دمای 5+ تا 35+ درجه سانتی گراد نگهداری شود
از ترکیب محلول با مواد شیمیایی دیگر خودداری شود.
در ظروف در بسته در شرایط متعارفی نگهداری شود.
موارد هشدار:
از تماس با چشم و بلعیدن خودداری شود
در صورت تماس با چشم با آب فراوان شسته شود
در صورت بلع تحریک به استفراغ نشود و مشورت پزشکی درخواست گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...