سرنگ انسولین «سها»

سرنگ انسولین

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: واژه سرنگ از ریشه کلمه یونانی Syrinx به معنای لوله... سرنگ انسولین «سوها» بسیار باکیفیت همراه...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سوزن استیل ضدزنگ غیر سمی و غیر تب زاطول سوزن ۱۲ میلی متر10 عدد در هر بسته1MIL و گیج 29ساخت ایران

محصولات مرتبط

مشخصات
واژه سرنگ از ریشه کلمه یونانی Syrinx به معنای لوله گرفته شده است. سرنگ های پزشکی برای تزریق زیرپوستی مایعات به اندام یا خروج مایعات از بدن استفاده می شود. از آنجا که ورود هوا به رگ های خونی خطرناک است، به همین منظور و برای جلوگیری از ورود هوا به داخل رگ های خونی، استفاده از پیستون در سرنگ به دلیل ایجاد امکان مکش مایع به فضای سرنگ و سوزن تزریق باعث می شود، تا پیش از تزریق فضای سیلندر سرنگ عاری از هوا باشد، علاوه بر آن فضای سرنگ شفاف و از جنس پلاستیک یا شیشه ساخته می شود تا به راحتی بتوان مایع درون آن را دید و حباب های هوا را از آن خارج ساخت. سرنگ های اولیه از جنس شیشه ساخته و قبل از هر تزریق استریل می شد. با این وجود امروزه برای جلوگیری از انتقال بیماری های خونی به ویژه ایدز و هپاتیت و پایین آوردن خطر برای بیمار، از سرنگ های یکبار مصرف پزشکی با پیستون لاستیکی استفاده می شود.
سرنگ انسولین «سوها» بسیار باکیفیت همراه با سر سوزن نازک می باشد که این سر سوزن بصورت یکپارچه به سرنگ انسولین اتصال یافته است. این امر موجب عدم نشت انسولین شده و تعداد واحد قابل تزریق در حجم مورد نظر بطور کامل صورت می گیرد. از دیگر ویژگی های سرنگ انسولین سها می توان غیرسمی بودن، غیر تب زا و جهت ارسال، 10 عدد می باشد.استریل بودن را نام برد. سر سوزن این سرنگ در گیج های مختلفی موجود می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...