لوپ پایدار ساده

لوپ پایدار

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: جابجایی آسان در عین ترازمندی توانایی جابجایی آسان از روی نمودار سازی سبک و ظریف... نخستین راه به‌کارگیری از چرخ هست که بدبختانه شوربخ... نمونه دوم گونه استوار است که برای جابجایی نیاز به... گونه سوم که دشوار بی‌تعادلی را زدایش کرده چراغ معا...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
1,300,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
جابجایی آسان در عین ترازمندی
توانایی جابجایی آسان از روی نمودار سازی سبک و ظریف در عین توانایی و کارایی نیز بخش پارامترهای باارزش بشمار می‌رود. جابجایی به ۳ راه انجام می‌شود:
نخستین راه به‌کارگیری از چرخ هست که بدبختانه شوربختانه بااینکه به نظر آمدن بهترین روش، دشوار ترازمندی به وجود می‌آید. این دشوار در زمانی بسیار آزاردهنده می‌شود که گردنی چراغ را بخواهید در چگونگی‌ای پایین قرار دهید. از روی همین جستار شرکت ما از پیش آوری گونه لوپ چرخ‌دار خودداری کرده و گونه‌ها دیگر را پیش آوری می هد.
نمونه دوم گونه استوار است که برای جابجایی نیاز به بلند کردن است به این دلیل که بخش ریزه بینی و لامپی آن بسته به پایه سنگینی بیشتری دارد بازهم دشوار نبود ترازمندی در زوایای ویژه‌ای به چشم می‌خورد.
گونه سوم که دشوار بی‌تعادلی را زدایش کرده چراغ معاینه پایه‌دار یا همان لوپ دره بینی ایستاده است که مانند مورد دوم بدون چرخ است اما مشکل تعادل به این چهره حل‌شده که در بخش پایینی آن دارای منبعی است که می‌توان به‌اندازه دلخواه آن را با آب پر کرد. با همین روش است که بخش ذره بین و LED ها از سنگینی پایه کمتر شده و هیچ بی‌تعادلی برای به‌کارگیری کاربر در هنگام کار حس نمی‌شود

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...