مای لایف

مای لایف

از {{model.count}}
انتخاب حجم سی سی:
حجم سی سی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: محلول چربی بر کنسانتره ویژه شستشو و پاکسازی سطوح ا... کاربرد : مای لایف یک محلول شوینده کنسانتره با کاربرد عمومی... مزایا: دارای قدرت لکه بری بالا کنسانتره با قیمت مقرون به صرفه بوی مطبوع فاقد اثر خورندگیو رنگ بری مقرون به صرفه غلظت کم دستور مصرف: برای پاکسازی عمومی سطوح مقدار 10 تا 20 سی سی از مح... برای شستشو سطوح بسیار کثیف مقدار 50 تا 100 سی سی ا... موارد مصرف: پاکسازی سطوح آغشته به خون و ترشحات پس از بی خطرساز... پاکسازی عمومی سطوح کف , دیوارها , اثاثیه , شیشه ها... شستشو و پاکسازی چربی ها و آلودگی ارگانیک روی سطوح... ترکیبات: سولفونیک اسید , سدیم لوریل اتر سولفات , دی اتانول... شرایط نگهداری: در محیط خشک و در دمای5+ تا +35 درجه نگهداری گردد. موارد هشدار: از تماس با چشم و بلعیدن خودداری شود. محصول بو و بخارات خاصی ندارد. پس از بلعیدن فورا به پزشک مراجعه گردد. طیف اثر: چربی ها و پروتئین ها و بقایای ارگانیک
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
17,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
محلول چربی بر کنسانتره ویژه شستشو و پاکسازی سطوح از آلودگی های ارگانیک
کاربرد :
مای لایف یک محلول شوینده کنسانتره با کاربرد عمومی برای شستشو و پاکسازی انواع آلودگیهای ارگانیک از روی سطوح مختلف می باشد.
مزایا:
دارای قدرت لکه بری بالا
کنسانتره با قیمت مقرون به صرفه
بوی مطبوع
فاقد اثر خورندگیو رنگ بری
مقرون به صرفه غلظت کم
دستور مصرف:
برای پاکسازی عمومی سطوح مقدار 10 تا 20 سی سی از محلول کنسانتره را در یک لیتر آب معمولی حل کرده و با آبفشان روی سطوح را آغشته کرده و با دستمال تمیز پاکسازی نمایید. یا محلول را روی دستمال تمیز اسپری نموده و سپس سطوح را دستمال کشی نمایید.
برای شستشو سطوح بسیار کثیف مقدار 50 تا 100 سی سی از محلول را در یک لیتر آب ترجیحا گرم حل کرده و سطوح را آغشته کنید , چند دقیقه برای تاثیر گذاری زمان بدهید تا آلودگی ها نرم و سست شوند سپس سطح مورد نظر را تمیز کنید. پس از آن سطح مورد نظر را آبکشی یا با دستمال تمیز پاک نمایید.
موارد مصرف:
پاکسازی سطوح آغشته به خون و ترشحات پس از بی خطرسازی خون
پاکسازی عمومی سطوح کف , دیوارها , اثاثیه , شیشه ها و ...
شستشو و پاکسازی چربی ها و آلودگی ارگانیک روی سطوح بسیار کثیف مانند هود آشپزخانه
ترکیبات:
سولفونیک اسید , سدیم لوریل اتر سولفات , دی اتانول آمید و ...
شرایط نگهداری:
در محیط خشک و در دمای5+ تا +35 درجه نگهداری گردد.
موارد هشدار:
از تماس با چشم و بلعیدن خودداری شود.
محصول بو و بخارات خاصی ندارد.
پس از بلعیدن فورا به پزشک مراجعه گردد.
طیف اثر:
چربی ها و پروتئین ها و بقایای ارگانیک

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...