نبولایزر2102

نبولایزر

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: نبولایزر زنیت مد مدل ZTH-2102 نبولایزر دستگاهی است... استفاده جهت بهبود بیماری های تنفسی به کارگیری تکنولوژی هوای فشرده در نبولایزر دارو کارایی بسیار عالی به دلیل قدرت نبولایزر دارو کارایی منحصر به فرد به دلیل حفظ تناسب بالا در افشاندن آئروسل به بیمار دارای ماسک و رابط بینی بزرگسال سهولت حمل در خانه و کلینیک عملکرد تک دکمه ای برای استفاده راحت ≥0.2ml/min با قدرت سایز ذرات ≥%5μm 60 با ظرفیت مخزن حداکثر 10میلی لیتر دارای شیلنگ رابط نبولایزر زنیت مد مدل ZTH-2102 دستگاهی است که داروه...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
687,500 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
نبولایزر زنیت مد مدل ZTH-2102 نبولایزر دستگاهی است که داروهای مایع را به گاز یا همان بخار تبدیل می‌کند. این راهکار روشی است موثر برای بیمارانی که در وضعیت برونشیت و آسم شدید قرار دارند. در نبولایزر مدل ZTH-2102 یک کمپرسور با ایجاد هوای فشرده افشانه تولید می‌کند. هوای فشرده با عبور از لوله هوا و نازل به داخل ماده استنشاقی دمیده می‌شود. جریان هوا سبب خروج ذرات ماده استنشاقی و ترکیب آن با هوای اضافی در داخل افشانه شده و بدین ترتیب ماده استنشاقی از طریق ماسک یا دهانی به بیمار منتقل می‌شود.
استفاده جهت بهبود بیماری های تنفسی
به کارگیری تکنولوژی هوای فشرده در نبولایزر دارو
کارایی بسیار عالی به دلیل قدرت نبولایزر دارو
کارایی منحصر به فرد به دلیل حفظ تناسب بالا در
افشاندن آئروسل به بیمار
دارای ماسک و رابط بینی بزرگسال
سهولت حمل در خانه و کلینیک
عملکرد تک دکمه ای برای استفاده راحت
≥0.2ml/min با قدرت
سایز ذرات ≥%5μm 60
با ظرفیت مخزن حداکثر 10میلی لیتر
دارای شیلنگ رابط
نبولایزر زنیت مد مدل ZTH-2102 دستگاهی است که داروهای مایع را به گاز یا همان بخار تبدیل می‌کند. این راهکار روشی است موثر برای بیمارانی که در وضعیت برونشیت و آسم شدید قرار دارند. در نبولایزر مدل ZTH-2102 یک کمپرسور با ایجاد هوای فشرده افشانه تولید می‌کند. هوای فشرده با عبور از لوله هوا و نازل به داخل ماده استنشاقی دمیده می‌شود. جریان هوا سبب خروج ذرات ماده استنشاقی و ترکیب آن با هوای اضافی در داخل افشانه شده و بدین ترتیب ماده استنشاقی از طریق ماسک یا دهانی به بیمار منتقل می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...