قلم ویبراتور تزریق ژل بدون درد Vibrata

تزریق ژل بدون درد Vibrata

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات قلم Vibrata™ برای تزریقی بدون درد چگونه کار می کند... دکتر سیمون اوریان با استفاده از تئوری کنترل دریچه... این تئوری پیشنهاد می کند که ورودی غیر- دردناک می ت... توضیح مختصری درباره تئوری کنترل دریچه ای زمانی که درد را تجربه می کنیم، این درد معمولا از ط... در طول سالها، تئوری کنترل دریچه ای توجه زیادی را ب... تئوری در اصل، این تئوری با این ایده شروع شد که فیبرهای ق... پس از تحقیقات اولیه، یک “طرح مداری” عصبی تهیه شد ک...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
130,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
قلم Vibrata™ برای تزریقی بدون درد چگونه کار می کند؟
دکتر سیمون اوریان با استفاده از تئوری کنترل دریچه ای Vibrata™ را توسعه داد.
این تئوری پیشنهاد می کند که ورودی غیر- دردناک می تواند بطور موثری دریچه های ورودی درد را خاموش کنند. اساسا، درد تنها می تواند توسط محرک های مهار شود که اعصاب غیر حساس به درد را فعال می کنند. قلم Vibrata™ به عنوان یک محرک لمسی عمل می کند که در طی تزریقات احساس درد را مهار می کند.
توضیح مختصری درباره تئوری کنترل دریچه ای
زمانی که درد را تجربه می کنیم، این درد معمولا از طریق اعصاب بدن منتقل می شود و در نهایت به سیستم عصبی مرکزی می‌رسد با این حال، تئوری کنترل دریچه ای پیشنهاد می کند که ورودی غیر- درد بطور موثری “دریچه های” ورودی درد را خاموش می کنند. زمانی که این امر رخ دهد، درد می تواند بطور طبیعی سرکوب شود. این ایده اولین بار در اواسط دهه 60 معرفی شد.
در طول سالها، تئوری کنترل دریچه ای توجه زیادی را به سمت خود جلب کرده است و کاملا تحقیقات مربوط به درد را متحول کرده است. همانند بسیاری از مطالعات دیگر، در این زمینه نیز افرادی وجود دارند که به دلیل فقدان توضیحات درباره برخی مشاهدات نسبت به این تئوری محتاطانه برخورد می کنند. گفته می شود در زمان تجربه درد، این تئوری رابطه بین جنبه های جسمی و روان‌شناختی را شرح می دهد.
تئوری
در اصل، این تئوری با این ایده شروع شد که فیبرهای قطور و نازک درد اطلاعات را منتقل می کنند. در داخل فیبرهای عصبی، این اطلاعات به سلولهای انتقال دهنده در شاخ خلفی نخاع منتقل می شوند که به مغز و همینطور اینترنورون های موثر بر فعالیت سلولی هدایت می شوند. در حالی که فیبرهای قطور سلولهای انتقال دهنده را تحریک می کنند، فیبر نازک از فعالیت سلولهای مهاری جلوگیری می کند. با در نظر گرفتن این امر، آنها مشاهده کردند زمانی که فعالیت فیبر بزرگ نسبت به فعالیت فیبر نازک غالب تر است درد کمتری احساس می شود. پس از آن دانشمندان توانستند توضیح دهند که چرا برخی دردها را با شدت کمتری تجربه می کنیم.
پس از تحقیقات اولیه، یک “طرح مداری” عصبی تهیه شد که در آن دو مسیر به مغز دیده می شود. همینطور که سیگنال سلولها به نخاع و در نتیجه مغز هدایت می شوند، آنها دریافتند که سلولهای انتقال دهنده و مهاری نیز برای رسیدن به مغز بای‌پس می‌شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...