پالس اوکسی متر سدنا

Sedna- Pulse Oximeter GHS-PO

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • توضیحات: دستگاه پالکس اکسیمتر که با نام اکسیژن سنج نیز شناخ... این دستگاه میزان مولکول های هموگلوبینی آمیخته با ا... باید توجه داشت عواملی مانند لاک ناخن، دمای غیر عاد... پالس اکسیمتر GHS-PO برند sedna دستگاهی است قابل حم... عملکرد دستگاه به این صورت است که پس از قرارگیری دس... این دستگاه با باتری کار کرده و با کمک قابلیت‌های م... ویژگی های دستگاه : طراحی مدرن، ساده و کاربردی نمایش سریع نتایج دارای دو سال وارانتی دارای نشانگر PI (شاخص خون‌رسانی و ارزیابی نسبی قدر... دارای منوی تنظیمات مجهز به آلارم قابل تنظیم (هشدار صدا‌ دار در صورت خ... دارای صفحه
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
850,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

جهت اندازه‌گیری میزان اکسیژن اشباع در خون و تعداد ضربان قلب طراحی مدرن، آسان و بدون دردنمایش سریع نتایج دارای منوی تنظیمات مجهز به آلارم قابل تنظیم (هشدار صدا‌ دار در صورت خارج شدن اکسیژن خون یا ضربان نبض از محدوده نرمال)قابلیت خاموشی خودکاردارای دو سال وارانتی

محصولات مرتبط

توضیحات
دستگاه پالکس اکسیمتر که با نام اکسیژن سنج نیز شناخته می شود، وسیله ای است که با کمک آن می توان به روش کاملا غیر تهاجمی ، میزان اکسیژن اشباع خون سرخرگ انسان و همچنین تعداد و آهنگ ضربان قلب را اندازه گیری و از حملات هیپوکسی و پیامد های آن جلوگیری کرد.
این دستگاه میزان مولکول های هموگلوبینی آمیخته با اکسیژن را اندازه می گیرد و به صورت درصدی بر روی صفحه نمایش، نشان می دهد. اندازه نرمال سطح اکسیژن خون 95-97 % می باشد و اگر در بیماری کمتر از 90 % شود، صدای آلارم دستگاه به صدا در می آید و هشدار می دهد.
باید توجه داشت عواملی مانند لاک ناخن، دمای غیر عادی بافت، تابش مستقیم نور خورشید به پروب، افرادی که انمی و یا فشار خون بالا یا پایینی دارند، می توانند بر روی نتیجه تست اختلال ایجاد کنند.
پالس اکسیمتر GHS-PO برند sedna دستگاهی است قابل حمل با ابعاد کوچک و سبک که برای اندازه‌گیری میزان اکسیژن اشباع در خون و تعداد ضربان قلب استفاده می‌شود. استفاده از این دستگاه بسیار آسان و بدون درد است. تنها کافیست پالس اکسیمتر به نوک انگشت دست، انگشت شست پا، و یا لاله گوش متصل می‌شود. سپس با فشار دکمه، نتایج سریعاً بر روی نمایشگر دستگاه نشان داده خواهد شد. این دستگاه برای استفاده در منازل برای خانواده، در بیمارستان‌ها (جهت مراقبت از بیمار پس از جراحی یا سایر موارد) و همچنین هنگام ورزش مناسب می‌باشد.
عملکرد دستگاه به این صورت است که پس از قرارگیری دستگاه در مکان مورد نظر و فشار دکمه مربوطه، دو طول موج نور برای اندازه‌گیری میزان ضربان قلب و سطح اکسیژن خون ارسال می‌شود. دستگاه نتایج را تحلیل کرده و پس از پایان ارزیابی بر روی صفحه نمایش نشان می‌دهد. تعدادی نشانگر پارامترهای مختلف و آلارم هشدار برای کمک به کاربر جهت استفاده بهتر از دستگاه تعبیه شده است.
این دستگاه با باتری کار کرده و با کمک قابلیت‌های مختلفی نظیر، نمایش میزان مصرف باتری، تنظیم خودکار نور صفحه، خاموشی خودکار و غیره در مصرف باتری صرفه‌جویی می‌کند.
ویژگی های دستگاه :
طراحی مدرن، ساده و کاربردی
نمایش سریع نتایج
دارای دو سال وارانتی
دارای نشانگر PI (شاخص خون‌رسانی و ارزیابی نسبی قدرت ضربان در محل مورد آزمایش)
دارای منوی تنظیمات
مجهز به آلارم قابل تنظیم (هشدار صدا‌ دار در صورت خارج شدن اکسیژن خون یا ضربان نبض از محدوده نرمال)
دارای صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...