پانسمان هیدروکلوئید کامفیل ضربدری کلوپلاست

پانسمان هیدروکلوئید کامفیل ضربدری کلوپلاست هنگامی که روی زخم قرار می‏گیرد، این ذرات در تماس با اگزودای زخم آن را جدب می‏کنند و ترکیب ژل مانندی، که معمولا شیری رنگ است، تشکیل می‏دهند که به تدریج زخم را می ‏پوشاند.

از {{model.count}}
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات پانسمان هیدروکلوئید کامفیل ضربدری کلوپلاست | کامفی... موارد مصرف: ایده آل برای نقاط مشکل از نظر چسباندن نظیر پاشنه،... قابلیت کاربرد به تنهایی جهت ترمیم زخم های سطحی با... قابلیت کاربرد به تنهایی جهت ترمیم زخم های سطحی با... به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بياتي... مکانیسم عمل: کامفیل ضربدری از ذرات سلولزی (CMC) جاذب رطوبت تشکی... وجود 7% آلژینات کلسیم در کامفیل ضربدری علاوه بر اف... سطح خارجی کامفیل ضربدری با یک لایه نیمه تراوا پوشا... ویژگی های کاربردی: سطح بیرونی کامفیل مربعی نسبت به آب غیر قابل نفوذ ا... ژل شیری رنگی که در زیر کامفیل مربعی تشکیل می ‏گردد...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
104,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
پانسمان هیدروکلوئید کامفیل ضربدری کلوپلاست | کامفیل ضربدری
موارد مصرف:
ایده آل برای نقاط مشکل از نظر چسباندن نظیر پاشنه، ساکروم، تروکانتر و …
قابلیت کاربرد به تنهایی جهت ترمیم زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط
قابلیت کاربرد به تنهایی جهت ترمیم زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط
به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بياتين آلژينات
مکانیسم عمل:
کامفیل ضربدری از ذرات سلولزی (CMC) جاذب رطوبت تشکیل شده است، که در یک توده الاستیک و چسبنده قرار گرفته ‏اند. هنگامی که پانسمان روی زخم قرار می‏گیرد، این ذرات در تماس با اگزودای زخم آن را جدب می‏کنند و ترکیب ژل مانندی، که معمولا شیری رنگ است، تشکیل می‏دهند که به تدریج زخم را می ‏پوشاند. با تشکیل این ژل در بستر زخم محیط مناسبی برای درمان مرطوب زخم (Moist Wound Healing) بوجود می‏ آید. از ویژگی ‏های دیگر این ژل حفاظت آن از انتهای آزاد اعصاب و بافت گرانولاسیون است، که باعث کاهش قابل ملاحظه درد بیمار می ‏گردد. اساسا” نام کامفیل از همین خاصیت آن گرفته شده است : Comfeel=Comfortable feeling
وجود 7% آلژینات کلسیم در کامفیل ضربدری علاوه بر افزایش ظرفیت جذب اگزودا، به ژلی که تشکیل می‏شود چسبندگی و قوام بیشتری می‏دهد و این امر ریسک خیس خوردگی پوست (maceration) را به حداقل می‏ رساند.
سطح خارجی کامفیل ضربدری با یک لایه نیمه تراوا پوشانده شده است که با وجود اجازه تبخیر و عبور اکسیژن، نسبت به میکرو ارگانیسم ‏ها غیر قابل نفوذ است. همچنین این لایه را “لایه باهوش” می‏نامند، به دلیل آن که منافذ بسیار ریز آن بر حسب میزان اگزودا و رطوبت بستر زخم تنگ یا گشاد می ‏شوند و نسبت تبخیر را تنظیم می‏ کنند. به این ترتیب در زمانی که اگزودای بیشتری وجود دارد، سرعت تبخیر نیز افزایش پیدا می ‏کند و برعکس.
ویژگی های کاربردی:
سطح بیرونی کامفیل مربعی نسبت به آب غیر قابل نفوذ است و بیمار امکان دوش گرفتن دارد. این سطح صاف و ضد آب در صورت تماس با ادرار و مدفوع قابل پاک کردن است. لبه ‏های کامفیل مربعی نازک شده است و بر اثر جابجایی و کشیده شدن روی تخت و اصطکاک با ملافه، لبه ‏ها بلند نمی شوند.
ژل شیری رنگی که در زیر کامفیل مربعی تشکیل می ‏گردد، مانند یک چراغ راهنما زمان تعویض پانسمان را اعلام می ‏کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...