پانسمان استریل درپ یددار اینسیژن فیلم یورودرم اینسایز یوروفارم

پانسمان استریل درپ یددار

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات استریل دریپ جراحی ید دار یورودرم یک پوشش جراحی است... این فیلم شفاف در برابر مایعات و باکتری ها نفوذ ناپ... مطالعات بر روی تاثیرات این محصول بر روی استافیلوکو... این محصول فاقد لاتکس است .
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
استریل دریپ جراحی ید دار یورودرم یک پوشش جراحی استریل ، غیر چسبنده ، شفاف ، ضد الکتریسیته ساکن و غیر تابنده نور است که از جنس پلی اورتان میباید که محل جراحی یا پانسمان را به روش کاملا استریل در معرض دید قرار می دهد . این استریل دریپ یددار ، با آزاد سازی تدریجی مولکول های ید به مدت 7 ساعت از زمان استفاده خاصیت ضد میکروبی ، برای طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها فراهم می آورد .
این فیلم شفاف در برابر مایعات و باکتری ها نفوذ ناپذیر بوده ) حتی در محیط های زخم خشک ( ، اما در برابر گاز ها و بخار آب نفوذپذیر بوده و امکان تنفس پوستی را فراهم می آورد و در عین حال از تجمع مایعات زیر این محصول جلوگیری می کند ) جلوگیری از maceration ( . یک نکته ی مهم در مداخلات جراحی مسئله ی پیشگیری از بروز عفونت است که این استریل درپ از ورود میکروارگانیسم ها و ورود باکتری ها از اطراف یه ناحیه برش یا زخم جلوگیری می کند .
مطالعات بر روی تاثیرات این محصول بر روی استافیلوکوکوس اورئوس ) 11000 CFU/ml ( و سودوموناس آئروژینوزا ) 10200 CFU/ml ( ، کاندیدیا آلبیکنس ( 11000 CFU/ml ( ، نشاندهنده کاهش تعداد کلونی های باکتری هاست
این محصول فاقد لاتکس است .

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...