پانسمان فوق جاذب Zetuvit plus

پانسمان فوق جاذب

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات پانسمان فوق جاذب Zetuvit plus | پانسمان فوق جاذب ز... پانسمان فوق جاذب زتوویت پلاس جهت زخم های بسیار پر... پانسمان Zetuvit Plus پانسمان Zetuvit Plus، پانسمانی است که در زخم هایی... قسمت مرکزی جاذب، حاوی پارچه نازکی است که مایعات را... پانسمان Zetuvit Plus، ترشح را به سرعت جذب و به قسم... خاصیت فوق جاذب بودن این پانسمان، دفعات تعویض پانسم... نشانه ها پانسمان Zetuvit Plus، در درمان زخم های سطحی، زخم ه... اندازه پانسمان را مناسب با اندازه زخم انتخاب کنید،... پانسمان را از سمت سفید رنگ بر روی زخم قرار دهید، د... موارد مصرف ایده آل جهت کلیه زخم های دارای ترشح بسیار زیاد موارد منع مصرف از این پانسمان در زخم های خشک و یا زخم هایی که در...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان فوق جاذب زتوویت پلاس Zetuvit plus تولید شده توسط شرکت هارتمن، با قدرت جذب بالای اگزودا جهت پانسمان زخم های بسیار پر ترشح کاربرد دارد. پانسمان جاذب زتوویت پلاس هارتمن به دلیل بهره مندی از چهار لایه جاذب برای کلیه زخم های دارای ترشح بسیار زیاد مناسب

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
پانسمان فوق جاذب Zetuvit plus | پانسمان فوق جاذب زتوویت پل
پانسمان فوق جاذب زتوویت پلاس جهت زخم های بسیار پر ترشح کاربرد دارد.ایده آل جهت کلیه زخم های دارای ترشح بسیار زیاد
پانسمان Zetuvit Plus
پانسمان Zetuvit Plus، پانسمانی است که در زخم هایی با میزان ترشح زیاد استفاده می شود. این پانسمان از یک پد جاذب به همراه 4 لایه از مواد مختلف تشکیل شده است. قسمت مرکزی این پانسمان، از کرک سلولزی نرم به همراه پلی مرهای نگه دارنده مایعات (پلی آکریلات سدیم) تشکیل شده است.
قسمت مرکزی جاذب، حاوی پارچه نازکی است که مایعات را به طور یکنواخت، پخش می کند. قسمتی از پانسمان که تماسی با زخم ندارد، پارچه ای دارد که حاوی پروپیلن مخصوص است، نسبت به هوا نفوذ پذیر است و دفع کننده آب می باشد. این پارچه مانع از چسبندگی پانسمان به زخم می شود و ترشح به سرعت به بخش مرکزی جاذب می رسد.
پانسمان Zetuvit Plus، ترشح را به سرعت جذب و به قسمت مرکزی و جاذب، می چسباند. جذب ترشحات و حذف عوامل باز دارنده از زخم، باعث تسریع روند بهبودی خواهد شد.
خاصیت فوق جاذب بودن این پانسمان، دفعات تعویض پانسمان را کمتر و از زخم در برابر آلاینده ها محافظت می کند. علاوه بر این خاصیت، پانسمان اثرات لایه گذاری بسیار خوبی دارد. داشتن لایه خارجی نرم و لبه های نرم این پانسمان، مانع از بروز حساسیت می شود.
نشانه ها
پانسمان Zetuvit Plus، در درمان زخم های سطحی، زخم های مزمن و زخم هایی که ترشح زیادی دارند، قابل استفاده می باشد.
اندازه پانسمان را مناسب با اندازه زخم انتخاب کنید، به گونه ای که یک تا دو سانتی متر از لبه های زخم را بگیرد.
پانسمان را از سمت سفید رنگ بر روی زخم قرار دهید، در نتیجه، قسمت سبز رنگ و غیر مواج به سمت بیرون می افتد. پانسمان را با استفاده از یک نوار چسبنده، و یا پانسمان های مورد تائید، ایمن کنید. در زخم های عفونی، می توان از پاسمان Atrauman Ag نیز استفاده کرد. در صورتی که از میزان ترشح کاسته شود، استفاده از پانسمان زخم هیدرواکتیو نیز توصیه می شود.
موارد مصرف
ایده آل جهت کلیه زخم های دارای ترشح بسیار زیاد
موارد منع مصرف
از این پانسمان در زخم های خشک و یا زخم هایی که در نزدیکی استخوان، عضله و یا تاندون هستند، نباید استفاده شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...