پانسمان فوق جاذب چسب دار ویلیوازورب لوهمن روشه

پانسمان فوق جاذب چسب دار

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان فوق جاذب چسب دار ویلیوازورب لوهمن روشه | پ... پانسمان فوق جاذب ترشحات با قدرت جذب بالای ترشحات باعث صرفه جویی در وقت و ه... – از خیس شدن لبه های زخم جلوگیری کرده و درمان آن ر... – فواصل زمانی طولانی تعویض و ظرفیت جذب بالای ترشحا... – غیر قابل برش – در دو نوع چسبدار و بدون چسب پانسمان Vliwasorb پانسمان Vliwasorb، پانسمان نرم و انعطاف پذیری است... به دلیل همین قدرت جذب بالا، تعداد دفعات تعویض پانس... این پانسمان با جذب ترشحات اضافی، زخم را در برابر آ... لایه تماسی زخم که متشکل از پلی اتیلن است، مانع از... مواد تشکیل دهنده: پلی اتیلن، پلی پروپیلن، سلولز، پ... نشانه ها این پانسمان در درمان زخم هایی با میزان ترشح بالا،... موارد منع مصرف – بروز حساسیت به پانسمان و یا مواد تشکیل دهنده – در حفره های زخم، زیرا امکان گسترش محصول به محض... – در زخم هایی با میزان ترشح متوسط، زیرا احتمال خش... هیچ گونه آلرژی و حساسیتی نسبت به این پانسمان گزارش... دستورالعمل 1. آماده سازی زخم قبل از قرار دادن پانسمان جدید، زخم را با سرم نرمال... 2. قرار دادن پانسمان اندازه پانسمان، به سطح
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان فوق جاذب چسب دار ویلیوازورب لوهمن روشه یک پانسمان با قدرت جذب بالای ترشحات می باشد. پانسمان Vliwasorb با بهره مندی از فیبرهای سلولزی فراوان، باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و دفعات تعویض پانسمان می شود.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان فوق جاذب چسب دار ویلیوازورب لوهمن روشه | پانسمان فوق جاذب چسبدار Vliwasorb
پانسمان فوق جاذب ترشحات
با قدرت جذب بالای ترشحات باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود
– از خیس شدن لبه های زخم جلوگیری کرده و درمان آن را تسریع می کند
– فواصل زمانی طولانی تعویض و ظرفیت جذب بالای ترشحات
– غیر قابل برش
– در دو نوع چسبدار و بدون چسب
پانسمان Vliwasorb
پانسمان Vliwasorb، پانسمان نرم و انعطاف پذیری است که در درمان زخم با ترشح زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. در پانسمان Vliwasorb، قسمت فوق جاذب پانسمان، مملو از سلولز است و قابلیت جذب مقادیر بالایی ترشح را دارد.
به دلیل همین قدرت جذب بالا، تعداد دفعات تعویض پانسمان به حداقل می رسد. در نتیجه پانسمان برای مدت زمان طولانی تر و بدون ایجاد ناراحتی، قابل استفاده می باشد.
این پانسمان با جذب ترشحات اضافی، زخم را در برابر آسیب حفاظت می کند. باکتری هایی که روند بهبودی زخم را مختل می کنند نیز همزمان با ترشح، جذب می شوند.
لایه تماسی زخم که متشکل از پلی اتیلن است، مانع از چسبندگی به زخم می شود. سمت دیگر پانسمان که از زخم دور است، متشکل از لایه آبی رنگ غیر مواجی است که مانع از تماس لباس بیمار با زخم می شود. پانسمان Vliwasorb، با اکسید اتیلن استریل و در بسته بندی جداگانه عرضه می شود. این محصول یک بار مصرف است و نباید مجدد استریل شود.
مواد تشکیل دهنده: پلی اتیلن، پلی پروپیلن، سلولز، پلی اتیلن ترفتالات، اتیلن وینیل استات کوپلیمر، عصاره چای سبز، پلی اکریلات
نشانه ها
این پانسمان در درمان زخم هایی با میزان ترشح بالا، مانند زخم های فشاری، زخم های شریانی، زخم های پا، زخم های افراد دیابتی، زخم های ناشی از جراحی که به مراقبت های ثانویه نیاز دارند، زخم های شکافی و سوختگی های سطحی درجه دو، کاربرد دارد.
موارد منع مصرف
– بروز حساسیت به پانسمان و یا مواد تشکیل دهنده
– در حفره های زخم، زیرا امکان گسترش محصول به محض جذب ترشح زخم وجود دارد.
– در زخم هایی با میزان ترشح متوسط، زیرا احتمال خشک شدن زخم و درد بالا می رود.
هیچ گونه آلرژی و حساسیتی نسبت به این پانسمان گزارش نشده است.
دستورالعمل
1. آماده سازی زخم
قبل از قرار دادن پانسمان جدید، زخم را با سرم نرمال سالین تمیز و سپس لبه های زخم را خشک کنید.
2. قرار دادن پانسمان
اندازه پانسمان، به سطح

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...