پانسمان فوم تراکئوستومی پرمافوم هارتمن

پانسمان فوم تراکئوستومی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات پانسمان فوم تراکئوستومی پرمافوم هارتمن پانسمان PermaFoam PermaFoam، پانسمان فوم پلی اورتان، تراوا به گاز، ض... روکش PermaFoam، نیز مشخصات گفته شده و هم چنین لبه... حفره PermaFoam پانسمان فوم پلی اورتان بدون لایه خا... پانسمان PermaFoam، با جذب ترشح، محیط مرطوبی را برا... روکش PermaFoam به دلیل داشتن لبه های چسبنده، به مو... دستورالعمل در صورت لزوم، قبل از پانسمان، زخم را کاملا تمیز کن... پانسمان PermaFoam : پانسمان PermaFoam را از سمت سف... روکش PermaFoam، فرو رفته وساکرال : نوار محافظ را ب... جهت تسهیل تعویض پانسمان، میزان استحکام با استفاده... تعویض پانسمان در صورت تشخیص متخصص بالینی و یا وجود... موارد منع مصرف: در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده پانسمان، و... موارد احتیاط قبل از درمان زخم، ارزیابی بالینی و پزشکی شرایط زخم... در صورت عفونی شدن زخم و یا مناطقی که در نزدیکی است...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان فوم تراکئوستومی پرمافوم هارتمن در تمامی زخم ها با ترشح متوسط تا زیاد ایده آل جهت کنترل ترشح زخم پای دیابتی (نوع بدون چسب) قابل استفاده به تنهایی در تمام زخم ها در فاز گرانولاسیون با ترشح متوسط تا زیاد

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
پانسمان فوم تراکئوستومی پرمافوم هارتمن
پانسمان PermaFoam
PermaFoam، پانسمان فوم پلی اورتان، تراوا به گاز، ضد آب و مقاوم به میکروب می باشد.
روکش PermaFoam، نیز مشخصات گفته شده و هم چنین لبه چسبنده آغشته به پلی آکریلات را دارد.
حفره PermaFoam پانسمان فوم پلی اورتان بدون لایه خارجی است، به همین دلیل، از هر دو طرف قابل استفاده می باشد.
پانسمان PermaFoam، با جذب ترشح، محیط مرطوبی را برای زخم فراهم می کند و موجب تسریع روند بهبودی زخم نیز می شود.
روکش PermaFoam به دلیل داشتن لبه های چسبنده، به مواد اضافی جهت تامین ایمنی بیشتر پانسمان نیاز دارد. این پانسمان به گونه ای طراحی شده که مانع از چسبندگی به زخم می شود. پانسمان بی هیچ دردی قابل تعویض می باشد.
دستورالعمل
در صورت لزوم، قبل از پانسمان، زخم را کاملا تمیز کنید. بسته به اندازه زخم، نوع پانسمان (روکش PermaFoam، فرو رفته و یا …) را انتخاب کنید، در نتیجه، پانسمان بر روی یک تا دو سانتی متر از زخم قرار می گیرد. در زخم هایی که اندازه بزرگ تری دارند، پانسمان باید فراتر از لبه های زخم را نیز بپوشاند. پانسمان را به اندازه مورد نیاز ببرید.
پانسمان PermaFoam : پانسمان PermaFoam را از سمت سفید رنگ بر روی زخم قرار دهید، به گونه ای که قسمت قهوه ای رنگ به سمت بیرون باشد.
روکش PermaFoam، فرو رفته وساکرال : نوار محافظ را بردارید، قسمت سفید رنگ پد فوم را بر روی زخم قرار داده، و لبه های چسبنده را نیز فشار دهید.
جهت تسهیل تعویض پانسمان، میزان استحکام با استفاده از سرم نرمال سالین، کم می شود. در زخم های ساده، این پانسمان تا چند روز و بسته به میزان ترشح و شرایط پانسمان، قابل استفاده می باشد.
تعویض پانسمان در صورت تشخیص متخصص بالینی و یا وجود ترشح در لبه ها، صورت می گیرد.
موارد منع مصرف:
در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده پانسمان، و یا عفونت های قارچی، نباید از پانسمان استفاده شود.
موارد احتیاط
قبل از درمان زخم، ارزیابی بالینی و پزشکی شرایط زخم و علت عدم بهبودی، باید بررسی گردد. این پانسمان جایگزین درمان های معمولی در چنین حالتی نیست.
در صورت عفونی شدن زخم و یا مناطقی که در نزدیکی استخوان و با تاندون قرار دارند، پانسمان PermaFoamحتما باید تحت نظارت متخصص استفاده شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...