پانسمان فوم سیلیکونی سوپرازورب پی لوهمن روشه

پانسمان فوم سیلیکونی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان فوم سیلیکونی سوپرازورب پی لوهمن روشه پانسمان فوم سیلیکونی با قدرت جذب بالا مناسب جهت زخم هایی با ترشح متوسط تا زیاد غیر عفونی لایه ای که در تماس با زخم است از جنس سیلیکون می با... ایده آل جهت زخم پای دیابتی و عروقی (بدون چسب) عدم لغزش و جا به جایی زیر پانسمان فوقانی خاصیت بالشتکی جهت کاهش فشار از روی زخم نوع بدون چسب قابل برش به اندازه دلخواه پانسمان سیلیکونی Suprasorb P دستورالعمل 1. آماده سازی زخم زخم را کاملا تمیز و خشک کنید. اطراف زخم نیز باید ع... 2. قرار دادن پانسمان a. اندازه پانسمان، به اندازه زخم بستگی دارد. پانس... b. بسته بندی استریل را باز کنید، پانسمان را درآور... c. پانسمان را بدون هیچ گونه تا و چینی، بر روی زخم... 3. تعویض پانسمان متخصص بالینی، زمان تعویض پانسمان را تعیین می کند.... a. پانسمان باید زمانی تعویض شود که ترشح در لایه ف... b. این پانسمان تحت شرایط خاص تا 7 روز نیز قابل اس... c. ترشح و یا سایر مشکلات پانسمان باید روزانه بررس... d. پانسمان باید تا حد امکان بر روی زخم باقی بماند... اقدامات پیشگیرانه و دستورات خاص • درمان هایی از قبیل درمان فشاری برای زخم پا و تس... • در صورت بروز حساسیت به پانسمان و یا مواد تشکیل... • به دلیل خاصیت چسبندگی پانسمان، این محصول باید ب...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان فوم سیلیکونی سوپرازورب پی لوهمن روشه برای پانسمان زخم هایی با ترشح متوسط تا زیاد و غیر عفونی مانند زخم پای دیابتی و زخم های عروقی مناسب می باشد. در این پانسمان لایه ای که در تماس با زخم است از جنس سیلیکون می باشد.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان فوم سیلیکونی سوپرازورب پی لوهمن روشه
پانسمان فوم سیلیکونی با قدرت جذب بالا
مناسب جهت زخم هایی با ترشح متوسط تا زیاد غیر عفونی
لایه ای که در تماس با زخم است از جنس سیلیکون می باشد
ایده آل جهت زخم پای دیابتی و عروقی (بدون چسب)
عدم لغزش و جا به جایی زیر پانسمان فوقانی
خاصیت بالشتکی جهت کاهش فشار از روی زخم
نوع بدون چسب قابل برش به اندازه دلخواه
پانسمان سیلیکونی Suprasorb P
دستورالعمل
1. آماده سازی زخم
زخم را کاملا تمیز و خشک کنید. اطراف زخم نیز باید عاری از هر گونه چربی و کاملا تمیز باشد. قبل از قرار دادن پانسمان، بافت های مرده نیز باید برداشته شوند.
2. قرار دادن پانسمان
a. اندازه پانسمان، به اندازه زخم بستگی دارد. پانسمان بایستی بر روی زخم قرار بگیرد. در زخم هایی که اندازه بزرگ تری دارند، ممکن است پانسمان ها بر روی هم قرار بگیرند.
b. بسته بندی استریل را باز کنید، پانسمان را درآورید و نوار محافظ را بکنید.
c. پانسمان را بدون هیچ گونه تا و چینی، بر روی زخم بگذارید. از یک پانسمان ثانویه مناسب برای نگه داشتن سیلیکون در پانسمان سیلیکونی Suprasorb P استفاده کنید.
3. تعویض پانسمان
متخصص بالینی، زمان تعویض پانسمان را تعیین می کند. در زخم های ترشحی شدید، و در ابتدای درمان، تعویض روزانه پانسمان نیاز است. اما در زخم های ترشحی خفیف، تعویض هر 2 یا 3 روز یک بار و یا بیشتر انجام می شود.
a. پانسمان باید زمانی تعویض شود که ترشح در لایه فوم، باعث بزرگ شدن زخم می شود. (معمولا هر 2-3 روز یک بار)
b. این پانسمان تحت شرایط خاص تا 7 روز نیز قابل استفاده می باشد. در زخم های ترشحی شدید، پانسمان باید روزی یک بار عوض شود.
c. ترشح و یا سایر مشکلات پانسمان باید روزانه بررسی و در صورت لزوم، فورا تعویض شود.
d. پانسمان باید تا حد امکان بر روی زخم باقی بماند تا از آسیب به بافت جدید جلوگیری شود، و میزان عفونت و آلودگی نیز به حداقل برسد.
اقدامات پیشگیرانه و دستورات خاص
• درمان هایی از قبیل درمان فشاری برای زخم پا و تسکین زخم های فشاری.
• در صورت بروز حساسیت به پانسمان و یا مواد تشکیل دهنده آن، نباید از پانسمان استفاده شود.
• به دلیل خاصیت چسبندگی پانسمان، این محصول باید با احتیاط برداشته شود، به خصوص اگر پوست حساس است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...