پانسمان فوم لبه دار آکواسل کانواتک

پانسمان فوم لبه دار

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان فوم لبه دار آکواسل کانواتک | AQUACEL BORDE... پانسمان آکواسل فوم لبه دار پانسمان آکواسل فوم لبه دار، فوم هیدروکربنی استریلی... لایه خارجی، یک مانع ضد آب، در برابر ویروس ها و باک... فوم و مواد هیدروکربنی پد، ترشحات و باکتری های زخم... پانسمان آکواسل فوم لبه دار، به عنوان پانسمان اولیه... توصیه ها پانسمان آکواسل فوم لبه دار در موارد زیر کاربرد دار... ساییدگی های جزئی بریدگی های جزئی تاول و سوختگی جزئی پانسمان آکواسل فوم لبه دار، برای کنترل زخم های حاد... زخم های پا، زخم های دردناک و زخم های دیابتی زخم های ناشی از جراحی سوختگی های ضخیم اما جزئی زخم های جراحتی، مانند ساییدگی ها جذب ترشح در زخم های توموری، مانند تومورهای پوستی-... موارد منع مصرف افرادی که به پانسمان و یا مواد تشکیل دهنده آن حساس... موارد احتیاط پانسمان تا زمان آسیب ندیدن و باز نشدن بسته،استریل... این دستگاه، یک بار مصرف است. استفاده مجدد از آن، ا...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان آکواسل فوم لبه دار فوم هیدروکربنی استریلی است که شامل یک لایه خارجی پلی یورتن ضد آب و چندین لایه پد جاذب است. نوع چسبنده این پانسمان، یک لبه چسبنده سیلیکونی نیز دارد.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان فوم لبه دار آکواسل کانواتک | AQUACEL BORDER FOAM
پانسمان آکواسل فوم لبه دار
پانسمان آکواسل فوم لبه دار، فوم هیدروکربنی استریلی است که شامل یک لایه خارجی پلی یورتن ضد آب و چندین لایه پد جاذب است. نوع چسبنده این پانسمان، یک لبه چسبنده سیلیکونی نیز دارد. قسمت پد جاذب، شامل یک لایه فوم پلی یورتن است.
لایه خارجی، یک مانع ضد آب، در برابر ویروس ها و باکتری ها ایجاد می کند، و زخم را در برابر آلاینده های خارجی، محافظت می کند و احتمال عفونت را کاهش می دهد. این لایه، هم چنین به انتقال رطوبت از ترشحات جذب شده توسط پانسمان کمک می کند.
فوم و مواد هیدروکربنی پد، ترشحات و باکتری های زخم را جذب می کند. هیدروکربن لایه تماسی با زخم، ژل نرم و چسبنده ای را ایجاد می کند، با سطح زخم سازگار شده، محیط زخم را مرطوب نگه می دارد و بافت مرده را بدون آسیب به بافت، از زخم جدا می کند. پانسمان های چسبنده، با لایه سیلیکونی، ایمنی بیشتری دارند و میزان آسیب در هنگام برداشت پانسمان بسیار کم است.
پانسمان آکواسل فوم لبه دار، به عنوان پانسمان اولیه و ثانویه، به تنهایی و یا به همراه محصولات محافظ زخم، استفاده می شود. در صورت بریده شدن پانسمان چسبنده، چسب دیگری برای ایمنی بیشتر زده می شود. استفاده از چسب اضافی و یا سایر فیکس کننده ها، برای حفظ ایمنی آکواسل فوم پانسمان نچسب لازم می باشد.
توصیه ها
پانسمان آکواسل فوم لبه دار در موارد زیر کاربرد دارد:
ساییدگی های جزئی
بریدگی های جزئی
تاول و سوختگی جزئی
پانسمان آکواسل فوم لبه دار، برای کنترل زخم های حاد و مزمن نیز کاربرد دارد، مانند:
زخم های پا، زخم های دردناک و زخم های دیابتی
زخم های ناشی از جراحی
سوختگی های ضخیم اما جزئی
زخم های جراحتی، مانند ساییدگی ها
جذب ترشح در زخم های توموری، مانند تومورهای پوستی- قارچی، متاستاز های پوستی و سارکوما
موارد منع مصرف
افرادی که به پانسمان و یا مواد تشکیل دهنده آن حساسیت دارند، نباید از پانسمان آکواسل فوم استفاده کنند.
موارد احتیاط
پانسمان تا زمان آسیب ندیدن و باز نشدن بسته،استریل می ماند .
این دستگاه، یک بار مصرف است. استفاده مجدد از آن، احتمال عفونت و آلودگی را افزایش می دهد. و ممکن است خصوصیات فیزیکی دستگاه برای استفاده مورد نظر، مطلوب نباشند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...