پانسمان هیدرواکتیو فایبر سوپرازورب لیکواسل لوهمن روشه

پانسمان هیدرواکتیو فایبر سوپرازورب

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان هیدرواکتیو فایبر سوپرازورب لیکواسل لوهمن ر... تکنولوژی هیدرواکتیو فایبر – مناسب جهت زخم های فشاری، زخم پای دیابتی، زخم عرو... – قدرت جذب تا 25 برابر وزن خود – حذف احتمال چسبیدن پانسمان به زخم – عدم بازگشت اگزودا به زخم و قابل برش – مناسب جهت فیستول پانسمان Suprasorb Liquacel پانسمان فیبر هیدرواکتیو Suprasorb Liquacel، پانسما... پانسمان Suprasorb Liquacel به طور جداگانه بسته بند... این محصول کاملا استریل است، مگر اینکه بسته بندی آس... مواد تشکیل دهنده پانسمان: فیبرهای سولفونات اتیل سلولز/ سلولز، به همراه نواره... نشانه ها پانسمان Suprasorb Liquacel در درمان زخم های حاد و... زخم های مزمن مانند، زخم های پا، زخم های فشاری و زخ... زخم های حاد مانند، زخم ها، بریدگی ها، خراش ها و یا... زخم های جراحتی و زخم هایی که در معرض خونریزی هستند... زخم های بعد از جراحی، جای باقی مانده از پیوند های... زخم هایی که با مراقبت های ثانویه بهبود می یابند در صورتی که، ترشح وجود دارد و زخم ها سطحی و یا عمق...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان هیدرواکتیو فایبر سوپرازورب لیکواسل لوهمن روشه، با بهره مندی از تکنولوژی هیدرواکتیو فایبر برای پانسمان زخم های فشاری، زخم پای دیابتی، زخم عروقی و زخم سوختگی بسیار مناسب است.

مشخصات
پانسمان هیدرواکتیو فایبر سوپرازورب لیکواسل لوهمن روشه | پانسمان لیکواسل Suprasorb Liguacel
تکنولوژی هیدرواکتیو فایبر
– مناسب جهت زخم های فشاری، زخم پای دیابتی، زخم عروقی و سوختگی.
– قدرت جذب تا 25 برابر وزن خود
– حذف احتمال چسبیدن پانسمان به زخم
– عدم بازگشت اگزودا به زخم و قابل برش
– مناسب جهت فیستول
پانسمان Suprasorb Liquacel
پانسمان فیبر هیدرواکتیو Suprasorb Liquacel، پانسمان نرمی است که از سلولز/ فیبرهای سولفونات اتیل سلولز تشکیل شده است. این پانسمان در تماس با ترشح زخم، ماده ژل مانندی را تولید می کند که در تمام مدت پانسمان، در تماس با بستر پانسمان خواهد بود، و محیط مرطوبی را به وجود می آورد که می تواند باعث حذف بافت مرده و تسریع روند بهبودی شود. علاوه بر این، تمامی مواد زائد و میکروب های موجود در داخل پانسمان، حفظ و در زمان تعویض پانسمان برداشته می شوند. هنگامی که زخم خشک باشد، پانسمان به راحتی، به اندازه مورد نیاز برش داده می شود. حتی با وجود رطوبت، ساختار پانسمان سالم باقی می ماند، در نتیجه پانسمان از یک سمت برداشته می شود. قدرت جذب بالای پانسمان، از محیط زخم و لبه های زخم محافظت می کند. تمامی این موارد به روند بهبودی زخم کمک می کنند.
پانسمان Suprasorb Liquacel به طور جداگانه بسته بندی، با تابش پرتو استریل و آماده مصرف می شود.
این محصول کاملا استریل است، مگر اینکه بسته بندی آسیب ببیند و یا باز شده باشد. این پانسمان، تنها یکبار مصرف است و نباید مجدد استریل شود.
مواد تشکیل دهنده پانسمان:
فیبرهای سولفونات اتیل سلولز/ سلولز، به همراه نوارهایی از پلی سوربات 20، استات سدیم، سیترات سدیم، سدیم اتیلن سولفونات و سولفونات متان هیدروکسی-2- سدیم
نشانه ها
پانسمان Suprasorb Liquacel در درمان زخم های حاد و مزمن استفاده می شود، از جمله:
زخم های مزمن مانند، زخم های پا، زخم های فشاری و زخم های دیابتی
زخم های حاد مانند، زخم ها، بریدگی ها، خراش ها و یا سوختگی های درجه دو
زخم های جراحتی و زخم هایی که در معرض خونریزی هستند، برای مثال، حذف بافت مرده به روش جراحی
زخم های بعد از جراحی، جای باقی مانده از پیوند های پوستی
زخم هایی که با مراقبت های ثانویه بهبود می یابند
در صورتی که، ترشح وجود دارد و زخم ها سطحی و یا عمقی هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...