پانسمان هیدروفایبر بعد از جراحی نقره دار آکواسل کانواتک

پانسمان هیدروفایبر بعد از جراحی نقره دار

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان هیدروفایبر بعد از جراحی نقره دار آکواسل کا... پانسمان آکواسل نقره دار جراحی پانسمان آکواسل نقره دار جراحی، یک پانسمان استریل،... 2 لایه هیدروکلوئیدی اضافی یک لایه آکریلیک و یک لایه هیدروکلوئیدی در تماس با... لایه اورتان خارجی پانسمان آکواسل نقره دار خارجی، م... نقره موجود در پانسمان نیز احتمال عفونت زخم را کم م... خاصیت جذب مرکزی پانسمان، به جذب ترشحات خون آبه ای... اجزای هیدروکلوئیدی این پانسمان، باعث چسبندگی پوست... پانسمان آکواسل نقره دار جراحی، پانسمانی ضد آب و ما... پانسمان نقره آکواسل سفید رنگ بوده، برای استریل زخم... این پانسمان خشک به صورت نرم، بافته نشده، انطباق پذ... تنها پانسمان نقره دار برای پوشش و بهبود زخم ها که... پانسمان نقره آکواسل سفید رنگ بوده، برای استریل زخم... این پانسمان خشک به صورت نرم، بافته نشده، انطباق پذ... قابل استفاده برای زخم‌های حاد، مزمن و مستعد عفونت... فراهم کردن غلظت مؤثر یون Ag در سطح زخم
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان هیدروفایبر بعد از جراحی نقره دار آکواسل کانواتک سفید رنگ بوده، و به دلیل وجود ذرات نقره برای استریل کردن زخم و کاهش عفونت کاربرد دارد. این پانسمان از جنس فیبر و 100% از کربوکسی متیل سلولز سدیم خالص تشکیل شده است.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان هیدروفایبر بعد از جراحی نقره دار آکواسل کانواتک | آکواسل سرجیکال | AQUACEL Ag Surgical
پانسمان آکواسل نقره دار جراحی
پانسمان آکواسل نقره دار جراحی، یک پانسمان استریل، و شامل پد داخلی، متشکل از تکنولوژی هیدروفیبری و یون های نقره، نایلون و الیاف الاستان است. پد داخلی، ما بین لایه بالایی هیدروفیبری قرار می گیرد، که به غشای اورتان خارجی و لایه تماسی با پوست متصل است، که بین دو لایه زیر قرار می گیرد:
2 لایه هیدروکلوئیدی اضافی
یک لایه آکریلیک و یک لایه هیدروکلوئیدی در تماس با پوست
لایه اورتان خارجی پانسمان آکواسل نقره دار خارجی، مانعی را در برابر ویروس ها و باکتری ها ایجاد می کند، تا احتمال عفونت در بخش های سالم و بدون ترشح، کاهش یابد.
نقره موجود در پانسمان نیز احتمال عفونت زخم را کم می کند.
خاصیت جذب مرکزی پانسمان، به جذب ترشحات خون آبه ای کمک می کند، و با ایجاد ژلی نرم، محیط را مرطوب نگه می دارد تا روند بهبودی تسریع یابد.
اجزای هیدروکلوئیدی این پانسمان، باعث چسبندگی پوست می شود، از زخم و ضربه ها هنگام برداشتن پانسمان جلوگیری می کند و آسیب به پوست اطراف را به حداقل می رساند.
پانسمان آکواسل نقره دار جراحی، پانسمانی ضد آب و مانعی در برابر میکروب و ویروس ها است. و به گونه ای طراحی می شود که با تغییرات زخم در حین حرکات بدن و ورم بعد از درمان سازگار باشد.
پانسمان نقره آکواسل سفید رنگ بوده، برای استریل زخم و از جنس فیبر و 100% از کربوکسی متیل سلولز سدیم خالص تشکیل شده است.
این پانسمان خشک به صورت نرم، بافته نشده، انطباق پذیر و بسیار جاذب می باشد.
تنها پانسمان نقره دار برای پوشش و بهبود زخم ها که با لایه ای از نقره یونی و فوم که قابلیت ضد باکتری داشته و باعث کشته شدن میکروب ها میشود و مانع عفونت زخم میگردد.
پانسمان نقره آکواسل سفید رنگ بوده، برای استریل زخم و از جنس فیبر و 100% از کربوکسی متیل سلولز سدیم خالص تشکیل شده است.
این پانسمان خشک به صورت نرم، بافته نشده، انطباق پذیر و بسیار جاذب می باشد. استفاده از آن راحت بوده و باعث ناراحتی جای زخم و بیمار نمی شود.
قابل استفاده برای زخم‌های حاد، مزمن و مستعد عفونت و عفونی دارای اگزودا و بهترین انتخاب برای سوختگی‌ها
فراهم کردن غلظت مؤثر یون Ag در سطح زخم

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...