پانسمان هیدروفایبر نقره دار سوختگی آکواسل

پانسمان هیدروفایبر نقره دار سوختگی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان هیدروفایبر نقره دار سوختگی آکواسل کانواتک... پانسمان آکواسل سوختگی نقره پانسمان آکواسل سوختگی نقره، مملوء از آهن، نایلون و... پانسمان سوختگی نقره آکواسل Hydrofiber تقویت شده با... پانسمان شامل 1.2٪ نقره یونی می باشد. نقره موجود در پانسمان طیف گسترده ای از باکتری های... این پانسمان با چسبیدن به زخم و ترمیم آن با تکنولوژ... توصیه ها پانسمان آکواسل سوختگی نقره، در کنترل موارد زیر است... سوختگی های ضخیم اما جزئی (درجه دو) زخم های عفونی و یا زخم هایی که در معرض عفونت هستند زخم پای افراد دیابتی، زخم های پا و زخم های دردناک زخم های ناشی از جراحی زخم های جراحتی زخم هایی که در معرض خون ریزی هستند زخم های توموری، مانند تومورهای پوستی- قارچی، متاست... موارد منع مصرف افرادی که سابقه حساسیت به نقره، سدیم، کربوکسی متیل... موارد احتیاط این پانسمان ، یک بار مصرف است. استفاده مجدد از آن،... پانسمان تا زمان آسیب ندیدن و باز نشدن بسته، استریل...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان آکواسل سوختگی نقره مملوء از آهن، نایلون و مواد ضد باکتریایی، پانسمانی نرم، استریل، و متشکل از سلولز متیل کربوکسی سدیم، با نخ های نایلونی است که محتوی 1.2 یون های نقره است.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان هیدروفایبر نقره دار سوختگی آکواسل کانواتک | پانسمان آکواسل سوختگی نقره | AQUACEL Ag Burn
پانسمان آکواسل سوختگی نقره
پانسمان آکواسل سوختگی نقره، مملوء از آهن، نایلون و مواد ضد باکتریایی، پانسمانی نرم، استریل، و متشکل از سلولز متیل کربوکسی سدیم، با نخ های نایلونی است که محتوی 1.2 یون های نقره است. نقره به کار رفته در این پانسمان، به نابودی میکروب های زخم کمک می کند. این پانسمان با جذب مایع زخم و باکتری به خود، ژل نرم و چسبنده ای را ایجاد می کند که با سطح زخم سازگار شده، محیط زخم را مرطوب نگه می دارد و بافت مرده را بدون آسیب به بافت، از زخم جدا می کند. مرطوب بودن محیط زخم و کنترل باکتری ها، روند بهبودی را تسریع می بخشد و خطر ابتلا به عفونت را کاهش می دهد.
پانسمان سوختگی نقره آکواسل Hydrofiber تقویت شده با نایلون، آغشته به نقره، ضد میکروب، دارای مواد جاذب نرم و استریل شده، فیبر بافته نشده متشکل از Hydrofiber (کربوکسی متیل سلولز سدیم)
پانسمان شامل 1.2٪ نقره یونی می باشد.
نقره موجود در پانسمان طیف گسترده ای از باکتری های زخم را می کشد. این پانسمان مقادیر بالایی از مایعات و باکتریهای زخم را جذب و محل زخم را نرم میکند.
این پانسمان با چسبیدن به زخم و ترمیم آن با تکنولوژی موجود و نقره داخل آن باعث حفظ یک محیط مرطوب و پاکیزه و در نهایت کمک به حذف بافت و تقویت زخم میکند.
توصیه ها
پانسمان آکواسل سوختگی نقره، در کنترل موارد زیر استفاده می شود:
سوختگی های ضخیم اما جزئی (درجه دو)
زخم های عفونی و یا زخم هایی که در معرض عفونت هستند
زخم پای افراد دیابتی، زخم های پا و زخم های دردناک
زخم های ناشی از جراحی
زخم های جراحتی
زخم هایی که در معرض خون ریزی هستند
زخم های توموری، مانند تومورهای پوستی- قارچی، متاستاز های پوستی و سارکوما
موارد منع مصرف
افرادی که سابقه حساسیت به نقره، سدیم، کربوکسی متیل سلولز و یا نایلون دارند، نباید ازآکواسل سوختگی نقره استفاده کنند.
موارد احتیاط
این پانسمان ، یک بار مصرف است. استفاده مجدد از آن، احتمال عفونت و آلودگی را افزایش می دهد، و ممکن است خصوصیات فیزیکی پانسمان برای استفاده مورد نظر، مطلوب نباشند.
پانسمان تا زمان آسیب ندیدن و باز نشدن بسته، استریل می ماند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...