پانسمان هیدروژل چسبدار هیدروزورب کامفورت هارتمن

پانسمان هیدروژل چسبدار

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات پانسمان هیدروژل چسبدار هیدروزورب کامفورت هارتمن |... پانسمان Hydrosorb پانسمان و روکش Hydrosorb، پانسمان هیدروژل شفافی اس... پانسمان و روکش Hydrosorb محیط مرطوبی را برای زخم ف... روکش Hydrosorb، دارای نوار هیپوآلرژیک (مناسب برای... نشانه ها Hydrosorbدر درمان زخم هایی با ترشح کم و یا خشک، که... دستورالعمل استفاده ابتدا اندازه مناسبی از پانسمان و یا روکش را انتخاب... وسایل مورد نیاز جهت بررسی آسان روند بهبود زخم، در... پانسمان/ روکش Hydrosorb تا 7 روز قابل استفاده می ب... موارد منع مصرف در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده، در زخم ها...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان هیدروژل چسبدار هیدروزورب کامفورت هارتمن نوعی پانسمان ژل مسطح است که با ایجاد محیط مرطوب و جلوگیری از نفذ ارگانیسم های بیماری زا به بهبود زخم کمک می کند. این پانسمان برای زخم های عفونی و پر ترشح مناسب نمی باشد.

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
پانسمان هیدروژل چسبدار هیدروزورب کامفورت هارتمن | پانسمان ژل مسطح چسبدار Hydrosorb Comfort هارتمن
پانسمان Hydrosorb
پانسمان و روکش Hydrosorb، پانسمان هیدروژل شفافی است که از پلیمرهای هیبریدی و پلی اورتان جاذب و گلیکول پروپیلن تشکیل شده است. قسمت پشتی پانسمان، از نوار پلی اورتان تشکیل شده که نسبت به گاز تراوا، و نسبت به مایعات و باکتری نفود ناپذیر می باشد.
پانسمان و روکش Hydrosorb محیط مرطوبی را برای زخم فراهم، و مقداری ترشح را به خود جذب می کند، و در نهایت موجب تسریع روند بهبودی زخم نیز می شود. این پانسمان و روکش، به زخم نمی چسبد و به همین خاطر، هنگام برداشتن، اثری بر روی پوست باقی نمی ماند. امکان بررسی زخم حتی بدون برداشتن پانسمان وجود دارد. بهتر است برای این کار، زخم مقداری خیس شود.
روکش Hydrosorb، دارای نوار هیپوآلرژیک (مناسب برای افرادی که دچار آلرژی و حساسیت هستند) می باشد، و نیازی به استفاده از سایر مواد در ایمنی بیشتر پانسمان نیست.
نشانه ها
Hydrosorbدر درمان زخم هایی با ترشح کم و یا خشک، که در مرحله التیام و یا تبدیل به بافت هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.
دستورالعمل استفاده
ابتدا اندازه مناسبی از پانسمان و یا روکش را انتخاب کنید، به گونه ای که بر روی 1 تا 2 سانتی متر از حاشیه های زخم قرار بگیرد. ورق محافظ آبی رنگ را که به سمت زخم قرار می گیرند، جدا کنید، سپس پانسمان را بر روی زخم قرار داده و با استفاده از مواد اضافی و یا روکش Hydrosorb، آن را محافظت و از چسبندگی لبه ها نیز مطمئن شوید.
وسایل مورد نیاز جهت بررسی آسان روند بهبود زخم، در محصول قرار داده شده است. تاریخ و نام بیمار را بر روی وسایل یادداشت کنید. ورق را با دقت بچینید، ورق محافظ را از نوار چسبنده جدا کنید و آن را به زخم بزنید.
پانسمان/ روکش Hydrosorb تا 7 روز قابل استفاده می باشد و زمانی تعویض می شود که تاول به سطح زخم رسیده باشد. جهت تعویض و برداشتن پانسمان، روکش Hydrosorb را از یک سمت لبه باز کرده و با دقت و به آرامی بردارید.
موارد منع مصرف
در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده، در زخم های عفونی و یا سوختگی های درجه 3 نباید از پانسمان و یا روکش Hydrosorb استفاده شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...