پانسمان هیدروکلوئیدی نازک سوپرازورب اچ لوهمن روشه

پانسمان هیدروکلوئیدی نازک سوپرازورب اچ

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان هیدروکلوئیدی نازک سوپرازورب اچ لوهمن روشه... – هیدروکلوئیدها از ذرات سلولزی (CMC) جاذب رطوبت تش... – زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط ( استاندارد ). – ز خم های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح ( نازک ). – مخصوص انواع زخم های با ترشحات کم تا متوسط در ناح... – قابل استفاده در ناحیه آرنج ، زانو ، پاشنه و تروک... – مناسب جهت سوختگی درجه دو سطحی. پانسمان Suprasorb H پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H، پانسمان چسبن... پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H تنها یک بار م... این پانسمان به بهبود زخم های سخت مانند زخم های فشا... پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H، هیپوآلرژیک ا... کاربردها پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H در موارد زیر... زخم های فشاری زخم های شریانی زخم های وریدی انتهای پا زخم های افراد دیابت ترشحی متوسط ترشحی خفیف موارد منع منصرف از این پانسمان در زخم های عفونی، استفاده نمی شود. روش استفاده آماده سازی زخم زخم را کاملا تمیز کنید. پوست اطراف زخم نیز باید کا... 2. قرار دادن پانسمان: a. ورق محافظ را بردارید. b. پانسمان را بر روی زخم قرار دهید. تماسی با قسمت... c. ابتدا پانسمان و سپس لبه ها را به آرامی بر روی ز... 3. تعویض پانسمان a. متخصص بالینی زمان تعویض پانسمان را بسته به مرحل... b. این پانسمان در زخم تمیز و بدون بافت سیاه و مرده...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان هیدروکلوئیدی نازک سوپرازورب اچ لوهمن روشه برای زخم های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح (نازک)، سوختگی های درجه دو سطحی مناسب می باشد و به بهبود این زخم ها کمک می نماید.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان هیدروکلوئیدی نازک سوپرازورب اچ لوهمن روشه | پانسمان کلوئیدی نازک Suprasorb H
– هیدروکلوئیدها از ذرات سلولزی (CMC) جاذب رطوبت تشکیل شده است.
– زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط ( استاندارد ).
– ز خم های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح ( نازک ).
– مخصوص انواع زخم های با ترشحات کم تا متوسط در ناحیه ساکروم.
– قابل استفاده در ناحیه آرنج ، زانو ، پاشنه و تروکانتر.
– مناسب جهت سوختگی درجه دو سطحی.
پانسمان Suprasorb H
پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H، پانسمان چسبنده ای است که از هیدروکلوئیدهای طبیعی تشکیل شده است. هر پانسمان در بسته بندی جداگانه، در اختیار شما قرار می گیرد. این پانسمان با تابش اشعه بتا استریل و ضد عفونی می شود.
پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H تنها یک بار مصرف است و مجدد استریل نمی شود. پانسمان کاملا استریل است، مگر اینکه بسته بندی آسیب ببیند و یا باز شده باشد.
این پانسمان به بهبود زخم های سخت مانند زخم های فشاری و زخم های پا کمک می کند. پانسمان Suprasorb H در تماس با زخم های ترشحی، ماده ژل مانندی را تولید می کند که باعث مرطوب شدن محیط زخم می شود و روند بهبود را، بدون آسیب به بافت های جدید و به هنگام تعویض پانسمان، سرعت می بخشد.
پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H، هیپوآلرژیک است. (مناسب برای افرادی که دچار آلرژی و حساسیت هستند)
کاربردها
پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H در موارد زیر استفاده می شود:
زخم های فشاری
زخم های شریانی
زخم های وریدی انتهای پا
زخم های افراد دیابت
ترشحی متوسط
ترشحی خفیف
موارد منع منصرف
از این پانسمان در زخم های عفونی، استفاده نمی شود.
روش استفاده
آماده سازی زخم
زخم را کاملا تمیز کنید. پوست اطراف زخم نیز باید کاملا تمیز و خشک شود.
2. قرار دادن پانسمان:
a. ورق محافظ را بردارید.
b. پانسمان را بر روی زخم قرار دهید. تماسی با قسمت چسبنده مرکزی نباید داشته باشد.
c. ابتدا پانسمان و سپس لبه ها را به آرامی بر روی زخم قرار دهید.
3. تعویض پانسمان
a. متخصص بالینی زمان تعویض پانسمان را بسته به مرحله زخم، مشخص می کند.
b. این پانسمان در زخم تمیز و بدون بافت سیاه و مرده، تعویض می شود، و در صورتی که ژل با تیرگی لبه های پانسمان قابل تشخیص باشد، و یا ترشح به بیرون تراوش کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...