پانسمان هیدروکولوئید دودرم نازک کانواتک

پانسمان هیدروکولوئید

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان هیدروکولوئید دودرم نازک کانواتک | پانسمان... پانسمان های فوق العاده نازک دئودرم گروه پانسمان‌های DouDERM با بیش از سی سال سابقه، ا... تکنولوژی هیدروکلویید برای اولین بار توسط شرکت Conv... گروه پانسمان‌های DouDerm با نتایج درخشان بالینی، ه... بافت هیدروکلویید پانسمان‌های DouDerm از یک شبکه سه... لایه خارجی پانسمان DouDerm یک لایه محافظ در برابر... پانسمان‌های DouDerm، پس از تماس با سطح زخم با تشکی... ساختار ویژه و چیدمان متمایز اجزای سه‌گانه پانسمان...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان هیدروکولوئید دودرم نازک کانواتک برای محافظت و ترمیم زخم های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح مثل برش جراحی، زخم بستر، سوختگی ‌سطحی و پیشگیری از زخم بستر در بیماران در معرض خطر قابل استفاده است.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان هیدروکولوئید دودرم نازک کانواتک | پانسمان دودرم نازک Extra Thin
پانسمان های فوق العاده نازک دئودرم
گروه پانسمان‌های DouDERM با بیش از سی سال سابقه، اولین پانسمان‌های هیدروکلویید جهان و ارائه دهنده درمان زخم در محیط مرطوب (Moist Wound Healing) می‌باشند.
تکنولوژی هیدروکلویید برای اولین بار توسط شرکت Convatec آمریکا تحت عنوان پانسمان DouDerm به جامعه پزشکی معرفی شد.
گروه پانسمان‌های DouDerm با نتایج درخشان بالینی، همواره انتخاب اول درمانگران و گروه‌های پزشکی در درمان زخم بوده‌اند.
بافت هیدروکلویید پانسمان‌های DouDerm از یک شبکه سه‌گانه تشکیل شده است که شامل سدیم کربوکسی متیل سلولز (CMC)، پکتین و ژلاتین می‌باشد. آرایش خاص این شبکه سه‌گانه و فرمولاسیون منحصر به فرد شرکت Convatec آمریکا چگونگی عملکرد و نتایج درخشان استفاده از پانسمان DouDerm را به خوبی بازگو می‌کند.
لایه خارجی پانسمان DouDerm یک لایه محافظ در برابر آب، باکتری، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌ها می‌باشد. این لایه امکان تبخیر اگزودای زخم را فراهم ساخته و از سوی دیگر اجازه نفوذ اکسیژن را به سطح زخم نمی‌دهد. طی تحقیقات انجام شده محافظت از زخم در برابر محرک‌های خارجی و اکسیژن، مهاجرت سلول‌های زاینده اپی‌تلیال را به سطح زخم تسریع نموده و موجب تمایز قابل توجه التیام زخم با استفاده پانسمان DouDerm نسبت به سایر پانسمان‌های هیدروکلویید می‌گردد. مشاهدات بالینی افزایش سرعت ترمیم زخم تا چند برابر را حین استفاده از پانسمان‌های DouDerm تایید می‌نمایند.
پانسمان‌های DouDerm، پس از تماس با سطح زخم با تشکیل یک ژل محافظ، محیط مرطوبی را جهت درمان زخم فراهم می‌سازند. در ترمیم زخم به روش مرطوب کیفیت التیام زخم ارتقا یافته واز سرعت بیشتری برخوردار است. دبریدمان اتولیتیک و تعویض پانسمان بدون درد از سایر مزایای پانسمان‌های گروه DouDerm می‌باشند.
ساختار ویژه و چیدمان متمایز اجزای سه‌گانه پانسمان DouDerm، امکان جذب اگزودا را با سرعت کاملاً کنترل شده و متناسب با میزان ترشحات بستر زخم فراهم می‌سازد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...