پانسمان کلسیم آلژینات یوروزورب یوروفارم

پانسمان کلسیم آلژینات

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات پانسمان کلسیم آلژینات یوروزورب یوروفارم یوروزورب یک پانسمان آلژینات کلسیم با قدرت جذب بالا... یوروزورب در تماس با اگزودا و ترشح زخم، حالت یکپارچ... موارد کاربرد یوروزورب: در تمام زخم­ها اعم از حاد و مزمن با ترشح متوس... مزایا، ویژگی و مشخصات یوروزورب: کاهش احتمال خیس خوردگی پوست سالم اطراف زخم برقرار کننده محیط مرطوب درمان و ترمیم زخم کاهش آسیب های ناشی از تعویض پانسمان کمک به جلوگیری از خون ریزیهای جزئی تبدیل شونده به ژل غیرچسبنده به زخم مدت زمان طولانی تر جهت تعویض استحکام بالا در حالت مرطوب کمترین پسماند در بستر زخم شرایط بهینه ترمیم زخم کاهش نیاز به دبریدمان نگهدارنده ترشحات جدا شدن یکپارچه جذب بالا روند کلی اینگونه است که پانسمان با جذب یون سدیم از...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پانسمان کلسیم آلژینات یوروزورب یوروفارم: یوروزورب یک پانسمان آلژینات کلسیم با قدرت جذب بالا و کاملا سازگار با بافت­های بدن از برند یوروفارم می­باشد. تا چندین برابر وزن خود می­تواند جاذب ترشحات باشد و با توجه به وضعیت بیمار و میزان ترشحات، تا 7 روز در محل زخم می­تواند باقی بماند.

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
پانسمان کلسیم آلژینات یوروزورب یوروفارم
یوروزورب یک پانسمان آلژینات کلسیم با قدرت جذب بالا و کاملا سازگار با بافت­های بدن می­باشد. تا چندین برابر وزن خود می­تواند جاذب ترشحات باشد و با توجه به وضعیت بیمار و میزان ترشحات، تا 7 روز در محل زخم می­تواند باقی بماند.
یوروزورب در تماس با اگزودا و ترشح زخم، حالت یکپارچگی خود را حفظ می­کندو ژل حاصل از ترکیب پانسمان و اگزودا در قالب یک تکه و بدون باقی گذاشتن فیبرهای آلژینات از روی زخم برداشته می­شود و هیچ آسیبی به بستر زخم وارد نمی­شود. همچنین مانع از نشت ترشحات به لبه­های زخم و Maceration و خیس خوردگی آن می­شود.
موارد کاربرد یوروزورب:
در تمام زخم­ها اعم از حاد و مزمن با ترشح متوسط تا زیاد.
مزایا، ویژگی و مشخصات یوروزورب:
کاهش احتمال خیس خوردگی پوست سالم اطراف زخم
برقرار کننده محیط مرطوب درمان و ترمیم زخم
کاهش آسیب های ناشی از تعویض پانسمان
کمک به جلوگیری از خون ریزیهای جزئی
تبدیل شونده به ژل غیرچسبنده به زخم
مدت زمان طولانی تر جهت تعویض
استحکام بالا در حالت مرطوب
کمترین پسماند در بستر زخم
شرایط بهینه ترمیم زخم
کاهش نیاز به دبریدمان
نگهدارنده ترشحات
جدا شدن یکپارچه
جذب بالا
روند کلی اینگونه است که پانسمان با جذب یون سدیم از زخم تبدیل به ژل می­شود و یونهای کلسیم آزاد می­گردد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...