پانسمان نقره بدون چسب سیلورمد اس بی یوروفارم

Eurofarm

از {{model.count}}
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان نقره بدون چسب سیلورمد اس بی یوروفارم سیلورمد اس بی یک پانسمان نقره هیدرواکتیو پددار است... موارد استفاده: در کلیه زخم های عفونی، مستعد به عفونت(حاد و مزمن)م... مزایای ویژه: ضد حساسیت نرم قابلیت تعویض با کمترین آسیب به بافت تطبیق پذیر با هر قسمت آناتومیک بدن آماده برای استفاده بدون نیاز به هیچ گونه فعال سازی
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
4,400 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سیلورمد اس بی یک پانسمان نقره هیدرواکتیو پددار است که یک پد غیر چسبنده  جاذب ترشحات دارد. یون های نقره موجود در پانسمان در تماس با ترشحات زخم،  یون نقره آزاد می کند و همچنین مانع نفوذ باکتری ها به بستر زخم می شود.  ساختار پانسمان به گونه ای است که به بستر زخم نمی چسبد. پانسمان های فوق  فاقد لاتکس بوده و هنگام تعویض، پسماند نقره بر روی خم باقی نمی ماند و  آسیبی به بستر زخم وارد نمی کند.

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان نقره بدون چسب سیلورمد اس بی یوروفارم
سیلورمد اس بی یک پانسمان نقره هیدرواکتیو پددار است که یک پد غیر چسبنده جاذب ترشحات دارد. یون های نقره موجود در پانسمان در تماس با ترشحات زخم، یون نقره آزاد می کند و همچنین مانع نفوذ باکتری ها به بستر زخم می شود. ساختار پانسمان به گونه ای است که به بستر زخم نمی چسبد. پانسمان های فوق فاقد لاتکس بوده و هنگام تعویض، پسماند نقره بر روی خم باقی نمی ماند و آسیبی به بستر زخم وارد نمی کند.
موارد استفاده:
در کلیه زخم های عفونی، مستعد به عفونت(حاد و مزمن)محل های دهنده پیوند، محل بیوپسی و درم ابریژن و زخم هایمیکرونیدلینگ
مزایای ویژه:
ضد حساسیت
نرم
قابلیت تعویض با کمترین آسیب به بافت
تطبیق پذیر با هر قسمت آناتومیک بدن
آماده برای استفاده بدون نیاز به هیچ گونه فعال سازی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...