پانسمان هیدروکلوئید کامفیل شفاف کلوپلاست

کامفیل شفاف قابلیت کاربرد به تنهایی جهت محافظت و ترمیم زخم ‏های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بياتين آلژينات (سیسورب) مناسب ‏ترین پانسمان

از {{model.count}}
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات پانسمان هیدروکلوئید کامفیل شفاف کلوپلاست | کامفیل... نوع پانسمان: هیدروکلوئید دوئودرم فوق نازک موارد مصرف: قابلیت کاربرد به تنهایی جهت محافظت و ترمیم زخم ‏ها... به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بياتي... مناسب ‏ترین پانسمان جهت انواع سوچورهای جراحی مکانیسم عمل: کامفیل شفاف از ذرات سلولزی جاذب رطوبت تشکیل شده اس... وجود 7% آلژینات کلسیم در کامفیل شفاف علاوه بر افزا... سطح خارجی کامفیل شفاف با یک لایه نیمه تراوا پوشاند... ویژگی های کاربردی : کامفیل شفاف تنها پانسمان شفاف از جنس هیدروکلوئید د... کامفیل شفاف قابل برش به شکل و اندازه دلخواه است. سطح بیرونی کامفیل شفاف غیر قابل نفوذ نسبت به آب اس...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
40,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
توضیحات
پانسمان هیدروکلوئید کامفیل شفاف کلوپلاست | کامفیل شفاف
نوع پانسمان:
هیدروکلوئید
دوئودرم فوق نازک
موارد مصرف:
قابلیت کاربرد به تنهایی جهت محافظت و ترمیم زخم ‏های سطحی با ترشح کم یا بدون ترشح
به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و بياتين آلژينات (سیسورب)
مناسب ‏ترین پانسمان جهت انواع سوچورهای جراحی
مکانیسم عمل:
کامفیل شفاف از ذرات سلولزی جاذب رطوبت تشکیل شده است، که در یک توده الاستیک و چسبنده قرار گرفته‏ اند. هنگامی که پانسمان روی زخم قرار می ‏گیرد، این ذرات در تماس با اگزودای زخم آن را جدب می‏ کنند و ترکیب ژل مانندی، که معمولا شیری رنگ است، تشکیل می‏دهند که به تدریج زخم را می پوشاند. با تشکیل این ژل در بستر زخم محیط مناسبی برای درمان مرطوب زخم (Moist Wound Healing) بوجود می آید. از ویژگی های دیگر این ژل حفاظت آن از انتهای آزاد اعصاب و بافت گرانولاسیون است، که باعث کاهش قابل ملاحظه درد بیمار می گردد. اساسا” نام کامفیل از همین خاصیت آن گرفته شده است: Comfeel=Comfortable feeling
وجود 7% آلژینات کلسیم در کامفیل شفاف علاوه بر افزایش ظرفیت جذب اگزودا، به ژلی که تشکیل می شود چسبندگی و قوام بیشتری می دهد و این امر ریسک لیچ شدن پوست (maceration) را کاهش می دهد.
سطح خارجی کامفیل شفاف با یک لایه نیمه تراوا پوشانده شده است که با وجود اجازه تبخیر و عبور اکسیژن، نسبت به میکرو ارگانیسم ‏ها غیر قابل نفوذ است. همچنین این لایه را “لایه باهوش” می‏نامند، به دلیل آن که منافذ بسیار ریز آن بر حسب میزان اگزودا و رطوبت بستر زخم تنگ یا گشاد می‏شوند و نسبت تبخیر را تنظیم می‏کنند. به این ترتیب در زمانی که اگزودای بیشتری وجود دارد، سرعت تبخیر نیز افزایش پیدا می ‏کند و برعکس.
ویژگی های کاربردی :
کامفیل شفاف تنها پانسمان شفاف از جنس هیدروکلوئید در دنیا است. این پانسمان هم زمان شرایط درمان مرطوب زخم را همراه با قابلیت مشاهده زخم بدون برداشتن پانسمان را فراهم می‏ کند.
کامفیل شفاف قابل برش به شکل و اندازه دلخواه است.
سطح بیرونی کامفیل شفاف غیر قابل نفوذ نسبت به آب است و بیمار امکان دوش گرفتن دارد. این سطح صاف و ضد آب در صورت تماس با ادرار و مدفوع قابل پاک کردن است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...