پانسمان آلژینات بیاتین کلوپلاست

پانسمان آلژینات بیاتین کلوپلاست در زمان اشباع کامل، انسجام و یکپارچگی خود را حفظ می ‏کند. هنگام تعویض پانسمان آلژینات بیاتین، به صورت یک پارچه از روی زخم برداشته شده و هیچگونه، رشته، ذرات یا بقایایی در زخم باقی نمی گذارد.

از {{model.count}}
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پانسمان آلژینات بیاتین کلوپلاست | بیاتین آلژینات |... موارد مصرف: انواع زخم‏ های حاد یا مزمن بصورت حفره ‏ای یا سطحی... پانسمان بیاتین آلژینات مکانیسم عمل: بیاتین آلژینات (سیسورب) یک پانسمان از گروه آلژینات... پانسمان بیاتین آلژینات (سیسورب) دارای 85% آلژینات... انواع بیاتین آلژینات (سیسورب): بیاتین آلژینات (سیسورب) به دوشکل بیاتین آلژینات (س... بیاتین آلژینات (سیسورب) به شکل ورقه‏ های مربعی شکل... بیاتین آلژینات پرکننده (سیسورب پرکننده) بصورت نوار... ویژگی‏های کاربردی: · این پانسمان‏ ها حتی در زمان اشباع کامل، انس... · پانسمان‏های بیاتین آلژینات (سیسورب) قابل بر... · هنگام استفاده از بیاتین آلژینات (سیسورب) پر...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
پانسمان آلژینات بیاتین کلوپلاست | بیاتین آلژینات | Biatain Alginate
موارد مصرف:
انواع زخم‏ های حاد یا مزمن بصورت حفره ‏ای یا سطحی با اگزودای متوسط تا زیاد
پانسمان بیاتین آلژینات
مکانیسم عمل:
بیاتین آلژینات (سیسورب) یک پانسمان از گروه آلژینات‏ ها است. آلژینات کلسیم ماده ‏ای است که از جلبک‏ های دریایی استخراج می‏گردد و بسیار جاذب رطوبت است.
پانسمان بیاتین آلژینات (سیسورب) دارای 85% آلژینات کلسیم و 15% CMC است. آلژینات کلسیم ماده‏ای است که جذب آن نسبت به CMC بیشتر و سریعتر است. ذرات این دو ماده جاذب رطوبت در کنار هم در ساختار منحصر به فرد پانسمان بیاتین آلژینات (سیسورب) که بصورت رشته ‏های میکروسکوپی در هم تنیده است، قرار گرفته ‏اند. هنگامی که بیاتین آلژینات (سیسورب) با اگزودای زخم تماس می ‏یابد، مولکول‏ های آلژینات کلسیم و CMC طی فرایند تبادل یونی، اگزودا را تا حد اشباع شدن جذب می‏کنند و منبسط می‏ شوند. به تدریج یک ژل بسیار نرم و در عین حال منسجم تشکیل می‏ گردد که حفره یا بستر زخم را پر می‎کند. این ژل شرایط درمان مرطوب زخم (Moist Wound Healing) را فراهم کرده و همچنین با حفاظت از انتهای آزاد اعصاب درد بیمار را کاهش می‏ دهد. ساختار رشته ‏های در هم تنیده بیاتین آلژینات (سیسورب) به‏ گونه‏ ای است که ژل تشکیل شده در آن حبس می‏گردد و این امر از انتشار آن به اطراف و احتمال خیس خوردگی پوست سالم اطراف زخم (maceration) جلوگیری می‏کند.
انواع بیاتین آلژینات (سیسورب):
بیاتین آلژینات (سیسورب) به دوشکل بیاتین آلژینات (سیسورب) و بیاتین آلژینات پرکننده (سیسورب پر کننده) موجود است.
بیاتین آلژینات (سیسورب) به شکل ورقه‏ های مربعی شکل به ابعاد 10 Ï 10 و 15 Ï 15 سانتیمتری بوده و برای پانسمان زخم ‏های سطحی با اگزودای متوسط تا زیاد بکار می‏ رود.
بیاتین آلژینات پرکننده (سیسورب پرکننده) بصورت نواری به عرض 3 و طول 44 سانتیمتری است و برای استفاده در زخم ‏های حفره‏ ای بسیار مناسب است.
ویژگی‏های کاربردی:
· این پانسمان‏ ها حتی در زمان اشباع کامل، انسجام و یکپارچگی خود را حفظ می‏ کنند و تعویض آنها یک پارچه و بدون به جا گذاشتن رشته‏ ها و بقایا در زخم است.
· پانسمان‏های بیاتین آلژینات (سیسورب) قابل برش بطول و شکل دلخواه است.
· هنگام استفاده از بیاتین آلژینات (سیسورب) پرکننده در زخم‏

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...