پد جاذب غیر چسبنده کیتوپد کیتوتک | کیتوپد

پد جاذب غیر چسبنده

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پد جاذب غیر چسبنده کیتوپد کیتوتک کیتوپد یک پانسمان جاذب تهیه شده از الیاف میکروفایب... دقت کنید که پس از استفاده از کیتوپد کیتوتک باید آن... ویژگی ها دارای قدرت جذب بالا این پد از دو طرف با یک شبکه PE لمینت شده و از چسبن... موارد استفاده قابل استفاده برای تمامی زخم ها به جای گاز استریل به عنوان پانسمان ثانویه و نگهدارنده پانسمان اولیه سایز پد: 10 × 10
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پد جاذب غیر چسبنده به زخم کیتوپد کیتوتک یک پانسمان جاذب بوده که از الیاف میکروفایبر غیر چسبنده به سطح زخم ساخته شده است. این پانسمان دارای قدرت جذب بالا بوده و از دو طرف با یک شبکه PE لمینت شده است. کیتوپد به عنوان پانسمان ثانویه کاربرد دارد.

محصولات مرتبط

مشخصات
پد جاذب غیر چسبنده کیتوپد کیتوتک
کیتوپد یک پانسمان جاذب تهیه شده از الیاف میکروفایبر و غیر چسبنده به سطح زخم است. کیتوپد به عنوان پانسمان های نگهدارنده پانسمان های اولیه بیواکتیو وارد عمل شده و از تکان خوردن آن ها جلوگیری می کنند. کیتو پد پانسمان جاذبی است که از میکروفیبرهایی که از دو طرف با لایه غیر چسبنده به سطح زخم لمینت می شود، تهیه گردیده و به سطح زخم نمی چسبد. پانسمان کیتوپد مانند گاز استریل عمل کرده و سطح زخم را کاملا می پوشاند و از رسیدن مواد غیر مجاز به زخم جلوگیری به عمل می آورد.
دقت کنید که پس از استفاده از کیتوپد کیتوتک باید آن را با کیتو ترانس یا چسب های حصیری موجود ثابت نمایید.
ویژگی ها
دارای قدرت جذب بالا
این پد از دو طرف با یک شبکه PE لمینت شده و از چسبندگی پد به سطح زخم جلوگیری می کند.
موارد استفاده
قابل استفاده برای تمامی زخم ها به جای گاز استریل
به عنوان پانسمان ثانویه و نگهدارنده پانسمان اولیه
سایز پد: 10 × 10

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...