پماد زخم دیابت درماهیل (زراوند)

پماد زخم دیابت

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پماد زخم دیابت درماهیل ابوخلساء | پماد درمان عفونت... گیاه ابوخلساء از گذشته کاربرد های زیادی در درمان ا... عصاره ریشه گیاهان خانواده بوراگیناسه از جمله گیاه... آلکانین ها دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتری، ضد تو... اشکال مختلف شیکونین (از جمله استیل شیکونین و 1- مت... همچنین در این پماد وجود موم زنبور عسل و روغن کنجد... شرکت داروسازی دانش بنیان دارو درمان سلفچگان با بهر... موارد مصرف پماد درماهیل زراوند درمان عفون زخم دیابت درمان زخم های ناشی از بیماری دیابت عصاره گیاه ابوخلساء موم زنبور عسل روغن کنجد مقدار و نحوه مصرف پماد درماهیل موضع زخم را با سرم شستشو (نرمال سالین) شستشو دهید روی زخم را با میزان کافی از پماد بپوشانید یک لایه از پماد را بر روی پارچه مخصوص (رویال یا سا... پانسمان را بعد از 24 ساعت باز کرده و مراحل ذکر شده... این روند را هر 24 ساعت یکبار تا بهبودی کامل زخم اد... عوارض جانبی تاکنون عوارض جانبی و یا منع مصرف برای این پماد ذکر... افرادی که سابقه قبلی حساسیت به گیاه ابوخلساء را دا... نکات قابل توجه از تماس دارو با چشم بپرهیزید. دارو را از دسترس کودکان دور نگهداری کنید. از مصرف داروهای تاریخ گذشته خودداری کنید.
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پماد زخم دیابت درماهیل زراوند با بهره مندی از عصاره گیاه ابوخلساء، موم زنبور عسل و روغن کنجد از گذشته برای درمان انواع زخم کاربرد داشته است. از این پماد جهت درمان عفونت زخم دیابتی و زخم های ناشی از دیابت استفاده می گردد.

محصولات مرتبط

مشخصات
پماد زخم دیابت درماهیل ابوخلساء | پماد درمان عفونت زخم دیابتی | پماد درمان زخم پای دیابتی
گیاه ابوخلساء از گذشته کاربرد های زیادی در درمان انواع زخم داشته است. طبق منابع متعدد طب سنتی گیاه ابوخلساء یا هواچوبه جهت درمان زخم و عفونت ناشی از آن ها کاربرد دارد.
عصاره ریشه گیاهان خانواده بوراگیناسه از جمله گیاه ابوخلساء یا آلکانا طی قرن ها به خاطر خواص ضد التهابی آنها مورد استفاده قرار میگرفته است. از جمله عناصر موجود در این پماد، آلکانین و شیکونین موجود در ریشه گیاه ابوخلساء(هواچوبه) می باشد که به عنوان ترکیبات فعال زیستی این دسته گیاهان شناسایی شده اند.
آلکانین ها دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتری، ضد تومور و ضد سرطان می باشند.
اشکال مختلف شیکونین (از جمله استیل شیکونین و 1- متوکسی استیل شیکونین) موجود در گیاهان این خانواده، دارای خواص ضد قارچ، آنتی باکتریال، ترمیم کننده زخم و ضد التهابی هستند.
همچنین در این پماد وجود موم زنبور عسل و روغن کنجد خواص درمانی این دارو را دو چندان نموده است.
شرکت داروسازی دانش بنیان دارو درمان سلفچگان با بهره گیری از محققین و پژوهشگران مجرب خود طی تحقیقات وسیع بر پایه منابع طب سنتی اقدام به فرمولاسیون و تولید فرآورده طب سنتی ابوخلساء با استفاده از ریشه این گیاه نموده است.
موارد مصرف پماد درماهیل زراوند
درمان عفون زخم دیابت
درمان زخم های ناشی از بیماری دیابت
عصاره گیاه ابوخلساء
موم زنبور عسل
روغن کنجد
مقدار و نحوه مصرف پماد درماهیل
موضع زخم را با سرم شستشو (نرمال سالین) شستشو دهید
روی زخم را با میزان کافی از پماد بپوشانید
یک لایه از پماد را بر روی پارچه مخصوص (رویال یا ساتن) مالیده و بر روی زخم قرار دهید
پانسمان را بعد از 24 ساعت باز کرده و مراحل ذکر شده در بالا را مجدداً تکرار نمایید.
این روند را هر 24 ساعت یکبار تا بهبودی کامل زخم ادامه دهید.
عوارض جانبی
تاکنون عوارض جانبی و یا منع مصرف برای این پماد ذکر نشده است.
افرادی که سابقه قبلی حساسیت به گیاه ابوخلساء را دارند از مصرف این دارو خودداری نمایند.
نکات قابل توجه
از تماس دارو با چشم بپرهیزید.
دارو را از دسترس کودکان دور نگهداری کنید.
از مصرف داروهای تاریخ گذشته خودداری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...