پماد سوختگی هانی درم ابوخلساء

پماد سوختگی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پماد سوختگی هانی درم ابوخلساء سایز محصول: 50 گرم گیاه ابوخلساء از گذشته کاربردهای زیادی در درمان زخ... شرکت داروسازی دانش بنیان دارو درمان سلفچگان با بهر... موارد مصرف پماد هانی درم ابوخلسا درمان سوختگی های درجه یک، دو و سه ترکیبات پماد زخم و سوختگی ابوخلسا عصاره گیاه ابوخلساء موم زنبور عسل روغن کنجد مقدار و نحوه مصرف پماد زخم و سوختگی ابوخلسا درمان سوختگی درجه ۱ سوختگی که فقط لایه خارجی پوست یعنی اپیدرم را درگیر... موضع را با سرم شستشوی نرمال سالین شستشو دهید. از پد سوختگی یا پماد سوختگی جهت پانسمان موضع استفا... هر ۲۴ ساعت یکبار تا بهبودی کامل پانسمان را تعویض ن... این سوختگی بین ۳ الی ۵ روز بهبود می یابد. درمان سوختگی درجه ۲ سوختگی با شدت متوسط اپیدرم و قسمتی از درم را مبتلا... وجود تاول سوختگی ابتدا تاول را به آرامی جدا کرده و موضع با سرم نرما... سپس لایه ای از پماد به ضخامت ۲ الی ۳ میلی متر را ب... در صورت در اختیار داشتن پد سوختگی ابوخلساء از آن ج... در این نوع سوختگی به هیچ عنوان دارو را مستقیما بر... عدم وجود تاول سوختگی موضع را مشابه سوختگی درجه یک پانسمان نمایید. در سوختگی درجه ۲ تعویض پانسمان هر ۲۴ ساعت یکبار ان... سوختگی درجه دو بین ۱۰ الی ۱۵ روز بهبود می یابد.
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پماد سوختگی هانی درم ابوخلساء به عنوان یکی از جدیدترین محصولات عرضه شده در زمینه ترمیم زخم و سوختگی می باشد. نتایج استفاده از این پماد قابل توجه بوده و توسط بسیاری از پزشکان و پرستاران تجویز می گردد.

محصولات مرتبط

مشخصات
پماد سوختگی هانی درم ابوخلساء
سایز محصول: 50 گرم
گیاه ابوخلساء از گذشته کاربردهای زیادی در درمان زخم و التیام سوختگی داشته است. در منابع متعدد طب سنتی گیاه ابوخلساء (هواچوبه) جهت درمان سوختگی، قرحه، زخم و عفون زخم به کار می رود. این گیاه طی قرن های گذشته به دلیل خواص ضد التهابی آن مورد استفاده قرار می گرفته است. موم زنبور عسل و روغن کنجد نیز خواص درمانی این دارو را دو چندان نموده است.
شرکت داروسازی دانش بنیان دارو درمان سلفچگان با بهره گیری از محققین و پژوهشگران مجرب خود طی تحقیقات وسیع بر پایه منابع طب سنتی اقدام به فرمولاسیون و تولید فرآورده طب سنتی ابوخلساء با استفاده از ریشه این گیاه نموده است.
موارد مصرف پماد هانی درم ابوخلسا
درمان سوختگی های درجه یک، دو و سه
ترکیبات پماد زخم و سوختگی ابوخلسا
عصاره گیاه ابوخلساء
موم زنبور عسل
روغن کنجد
مقدار و نحوه مصرف پماد زخم و سوختگی ابوخلسا
درمان سوختگی درجه ۱
سوختگی که فقط لایه خارجی پوست یعنی اپیدرم را درگیر می کند و درجاتی از قرمزی و التهاب بر روی پوست ایجاد می نماید.
موضع را با سرم شستشوی نرمال سالین شستشو دهید.
از پد سوختگی یا پماد سوختگی جهت پانسمان موضع استفاده نمایید.
هر ۲۴ ساعت یکبار تا بهبودی کامل پانسمان را تعویض نمایید.
این سوختگی بین ۳ الی ۵ روز بهبود می یابد.
درمان سوختگی درجه ۲
سوختگی با شدت متوسط اپیدرم و قسمتی از درم را مبتلا می کند و به بافتهای زیرین آسیبی نمی رساند. از جمله علل آن مایعات داغ، شعله آتش، آفتاب سوختگی شدید هستند. این نوع سوختگی امکان عفونت زخم وجود داشته و نیاز به مراقبت جدی دارد.
وجود تاول سوختگی
ابتدا تاول را به آرامی جدا کرده و موضع با سرم نرمال سالین شستشو دهید. (بهتر است این مرحله تحت نظر پزشک انجام گیرد)
سپس لایه ای از پماد به ضخامت ۲ الی ۳ میلی متر را بر روی پارچه مخصوص مالیده و روی موضع قرار دهید.
در صورت در اختیار داشتن پد سوختگی ابوخلساء از آن جهت پانسمان استفاده نمایید.
در این نوع سوختگی به هیچ عنوان دارو را مستقیما بر روی موضع قرار ندهید.
عدم وجود تاول سوختگی
موضع را مشابه سوختگی درجه یک پانسمان نمایید.
در سوختگی درجه ۲ تعویض پانسمان هر ۲۴ ساعت یکبار انجام شود (در صورت مشاهده عفونت هر ۱۲ ساعت یکبار)
سوختگی درجه دو بین ۱۰ الی ۱۵ روز بهبود می یابد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...