پودر بندآورنده خونریزی کیتوهم کیتوتک

پودر بندآورنده خونریزی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: ودر بندآورنده خونریزی کیتوهم کیتوتک | کیتوهم کیتوت... کیتوهم یک پودر بندآورنده خونریزی استریل و قابل جذب... توصیف: پودر قابل جذب بندآورنده خونریزی استریل حاوی ذرات س... مکانیسم عمل کیتوهم برای بندآوردن خونریزی، براساس ج... کیتوهم برای موارد اورژانس، تروما، انواع عمل جراحی... با توجه به ماهیت فوق جاذب این پودر، هنگامی که در م... میزان کاهش درد و رضایت بیماران و پزشکان در مواردی... کیتوهم دارای یک اپلیکاتور مخصوص نیز می‌باشد که برا... ماده موثره: سلولز اکسید شده بازیافتی ویژگی و مزایا: قابل جذب در بدن زیست سازگار فاقد سمیت ژنی (فاقد ژنوتاکسیسیتی) فاقد سمیت سلولی – براساس استاندارد ایزو 5-10993 مطابق با الزامات استاندارد ایزو 6-10993 برای بررسی... فاقد حساسیت و تحریک – براساس استاندارد ایزو 10-109... فاقد سمیت سیستمیک (سمیت حاد و تحت مزمن) – براساس ا... کیتوهم به واسطه ساختارها میکرو متخلخل آن پودر قوی... بندآورنده سریع خونریزی در مدت چند دقیقه تشکیل لخته = کمتر از یک دقیقه
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پودر بندآورنده خونریزی کیتوهم کیتوتک بندآورنده خون ریزی، استریل و قابل جذب بوده و حاوی ذرات پلی ساکاریدی اکسید شده است. برای کلیه خونریزی ها به ویژه خونریزی های شریانی کاربرد داشته و جزء محصولات هموستات منحصر به فرد می باشد.

محصولات مرتبط

مشخصات
ودر بندآورنده خونریزی کیتوهم کیتوتک | کیتوهم کیتوتک ChitoHem
کیتوهم یک پودر بندآورنده خونریزی استریل و قابل جذب حاوی ذرات پلی ساکاریدی اکسید شده است و برای کلیه خونریزی ها به ویژه خونریزی های شریانی کاربرد دارد و جزء محصولات هموستات تقریبا منحصر به فرد در دنیا می باشد.
توصیف:
پودر قابل جذب بندآورنده خونریزی استریل حاوی ذرات سلولز اکسید شده بازیافتی که برای کلیه خونریزی های شریانی، وریدی و مویرگی مناسب است.
مکانیسم عمل کیتوهم برای بندآوردن خونریزی، براساس جذب مایعات خون، متورم شدن و تسریع تشکیل لخته خون است.
کیتوهم برای موارد اورژانس، تروما، انواع عمل جراحی و کمک های اولیه ایده آل است. این محصول برای بیماران مبتلا به دیابت و مشکلات انعقادی قابل استفاده است.
با توجه به ماهیت فوق جاذب این پودر، هنگامی که در محل ورود کاتتر (دسیله شریانی) به کار می رود، پس از خروج کاتتر، خون جهش می کند و توسط پودر جذب می شود؛ در نتیجه سرعت جریان خون کاهش می یابد و تشکیل لخته فورا آغاز می شود. در بیمارانی که تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفته اند، استفاده از پودر بندآورنده خونریزی کیتوهم نسبت به کیسه شن، زمان به هموستاز به طور قابل توجهی کاهش می یابد.
میزان کاهش درد و رضایت بیماران و پزشکان در مواردی که از کیتوهم استفاده شده است، در مقایسه با روش سنتی به طور قابل توجهی بالاتر بود. کاربرد پودر بندآورنده خونریزی کیتوهم، روشی غیرتهاجمی، راحت و تکرارپذیر است.
کیتوهم دارای یک اپلیکاتور مخصوص نیز می‌باشد که برای کاربرد در محل های دور از دسترس در عمل های جراحی ویژه نیز بسیار مناسب است.
ماده موثره:
سلولز اکسید شده بازیافتی
ویژگی و مزایا:
قابل جذب در بدن
زیست سازگار
فاقد سمیت ژنی (فاقد ژنوتاکسیسیتی)
فاقد سمیت سلولی – براساس استاندارد ایزو 5-10993
مطابق با الزامات استاندارد ایزو 6-10993 برای بررسی اثرات پس از ایمپلنتیشنر
فاقد حساسیت و تحریک – براساس استاندارد ایزو 10-10993
فاقد سمیت سیستمیک (سمیت حاد و تحت مزمن) – براساس استاندارد ایزو 11-10993
کیتوهم به واسطه ساختارها میکرو متخلخل آن پودر قوی بندآورنده خونریزی است
بندآورنده سریع خونریزی در مدت چند دقیقه
تشکیل لخته = کمتر از یک دقیقه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...