ژل دبریدمان سرنگی سوپرازورب جی لوهمن روشه

ژل دبریدمان سرنگی سوپرازورب جی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: توضیحات ژل دبریدمان سرنگی سوپرازورب جی لوهمن روشه | ژل دبر... Suprasorb G ژل سرنگی آمورف برای زخم های عمیق – هیدروژل مخصوص دبریدمان اتولیتیک بافت نکروز سیاه... – نیاز به یک پانسمان ثانویه دارد پانسمان Suprasorb G پانسمان ژل آمورف Suprasorb G، ژلی شفاف و متشکل از... نشانه ها: پانسمان ژل آمورف Suprasorb G، با هیدراته کردن زخم،... دستورالعمل زخم را تمیز کنید. بسته را از محل مشخص شده، باز کنید. سرنگ استریل را بردارید و کلاهک محافظ را سر آن قرار... ژل را مستقیما بر روی زخم بمالید. از یک پانسمان جهت پوشاندن پانسمان ژل آمورف Supraso... تعویض پانسمان: پانسمان ژل آمورف Suprasorb، بسته به میزان ترشح زخم... موارد احتیاط: در صورت وجود زخم عفونی، تصمیم استفاده از محصول بر... در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده پانسمان، ن... قبل از جدا کردن کلاهک، به اندازه ای به پیستون فشار... حرکت پیستون باید به گونه ای باشد که میزان ژل خارج... ژل بسته های استفاده شده، نباید مجدد مورد استفاده ق... این پانسمان را در محیط خشک و خنک نگه داری کنید.
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ژل دبریدمان سرنگی سوپرازوب جی لوهمن روشه، یک هیدروژل مخصوص دبریدمان اتولیتیک بافت نکروز سیاه و زرد رنگ می باشد. ژل دبریدمان با استفاده از سرنگ به طور دقیق روی زخم قرار گرفته و روی آن از یک پانسمان ثانویه استفاده می شود.

مشخصات
توضیحات
ژل دبریدمان سرنگی سوپرازورب جی لوهمن روشه | ژل دبریدمان سرنگی Suprasorb G
Suprasorb G ژل سرنگی آمورف برای زخم های عمیق
– هیدروژل مخصوص دبریدمان اتولیتیک بافت نکروز سیاه و زرد رنگ
– نیاز به یک پانسمان ثانویه دارد
پانسمان Suprasorb G
پانسمان ژل آمورف Suprasorb G، ژلی شفاف و متشکل از پلی مرهای CMC، پروپیلن گلیکول و آب می باشد. پانسمان ژل آمورف Suprasorb G ، استریل و در بسته بندی ارائه می شود و نیازی به استریل شدن مجدد وجود ندارد. این پانسمان یک بار مصرف است. محصول کاملا استریل است، مگر اینکه بسته بندی آسیب ببیند و یا باز شده باشد.
نشانه ها:
پانسمان ژل آمورف Suprasorb G، با هیدراته کردن زخم، امکان حذف بافت مرده را به وجود می آورد. پوسته جذب ژل می شود، و با تعویض پانسمان، از زخم جدا می شود. این پانسمان، به خصوص در زخم های عمیق، جهت ازبین بردن بافت های مرده، مورد استفاده قرار می گیرد.
دستورالعمل
زخم را تمیز کنید.
بسته را از محل مشخص شده، باز کنید.
سرنگ استریل را بردارید و کلاهک محافظ را سر آن قرار دهید.
ژل را مستقیما بر روی زخم بمالید.
از یک پانسمان جهت پوشاندن پانسمان ژل آمورف Suprasorb G، استفاده کنید. (بسته به وضعیت زخم، استفاده از پانسمان زخم هیدروکلوئیدی Suprasorb H و یا پانسمان زخم Suprasorb F)
تعویض پانسمان:
پانسمان ژل آمورف Suprasorb، بسته به میزان ترشح زخم، تا 3 روز قابل استفاده می باشد. این پانسمان بایستی قبل از اشباع پانسمان ثانویه، تعویض شود. قبل از گذاشتن پانسمان ثانویه، زخم را با سرم نرمال سالین و یا رینگر به خوبی تمیز کنید.
موارد احتیاط:
در صورت وجود زخم عفونی، تصمیم استفاده از محصول بر عهده متخصص مربوطه می باشد.
در صورت بروز حساسیت به مواد تشکیل دهنده پانسمان، نباید از پانسمان استفاده شود.
قبل از جدا کردن کلاهک، به اندازه ای به پیستون فشار کنید که با ژل تماس داشته باشد.
حرکت پیستون باید به گونه ای باشد که میزان ژل خارج شده، تحت کنترل شما باشد.
ژل بسته های استفاده شده، نباید مجدد مورد استفاده قرار بگیرد.
این پانسمان را در محیط خشک و خنک نگه داری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...