ژل پیوریلون کلوپلاست 25گرمی

ژل پیوریلون کلوپلاست دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک زخمهای خشک و نکروتیک و نیز زخمهای ترکیبی از بافت نکروزه و گرانوله مانند زخم بستر، زخم دیابتی غیر عفونی و سوختگی درجه 1 و 2. این ژل را میتوان در تمام طول درمان استفاده کرد. روی این ژل

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: ژل پیوریلون کلوپلاست | پانسمان هیدروژل | ژل پیوریل... موارد محصول : دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتی... زخمهای خشک و نکروتیک و نیز زخمهای ترکیبی از بافت ن... مکانیسم عمل : پانسمان هیدروژل کلوپلاست، ژل پیوریلون (Purilon) نا... تصمیم گیری برای انتخاب نوع دبریدمان که به روش جراح... ویژگی های کاربردی : ژل پیوریلون با داشتن انسجام و غلظت مناسب در هر وضع...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
178,100 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
ژل پیوریلون کلوپلاست | پانسمان هیدروژل | ژل پیوریلون | ژل کامفیل | ژل دبریدمان
موارد محصول :
دبریدمان بافت نکروز سیاه یا زرد رنگ به روش اتولیتیک
زخمهای خشک و نکروتیک و نیز زخمهای ترکیبی از بافت نکروزه و گرانوله مانند زخم بستر، زخم دیابتی غیر عفونی و سوختگی درجه 1 و 2. این ژل را میتوان در تمام طول درمان استفاده کرد. روی این ژل از یک پانسمان ثانویه مانند کامفیل شفاف یا مربعی استفاده میشود.
مکانیسم عمل :
پانسمان هیدروژل کلوپلاست، ژل پیوریلون (Purilon) نام دارد. این نام برگرفته از کلمه Pure به معنی خالص است، چرا که در ژل پیوریلون هیچ ماده دارویی وجود ندارد. 90% حجم ژل پیوریلون آب مقطر است که در ترکیب با ذرات جاذب رطوبت سلولزی (CMC) و آلژینات کلسیم یک هیدروژل با غلظت متعادل بوجود آورده است که تناسب منحصر بفردی از خصوصیت رطوبت دهی (Hydration) و رطوبت گیری (Absorption) دارد. ژل پیوریلون در تماس با بافت نکروز سیاه رنگ یا زرد رنگ بر حسب میزان اگزودا و رطوبت زخم، به آن رطوبت می ‏دهد یا بالعکس، رطوبت اضافه را جذب می ‏کند. در چنین شرایطی ژل پیوریلون بافت نکروز را تجزیه و حل می ‏کند، بدون آن که به سلول های سالم آسیبی برساند. به این ترتیب در هر نوبت استفاده از ژل پیوریلون، بافت نکروز کمتر می ‎شود.
تصمیم گیری برای انتخاب نوع دبریدمان که به روش جراحی یا شارپ صورت گیرد یا با استفاده از ژل پیوریلون، به شرایط بیمار و ارزیابی زخم بستگی دارد. در مواردی که بافت نکروز اندازه و ضخامت زیادی دارد، دبریدمان جراحی بدلیل سرعت بالاتر ارجح است. از طرف دیگر شرایط خاص بیمار نظیر سطح هوشیاری، سن بالا یا مشکلات قلبی و ریوی ممکن است دبریدمان جراحی را مقدور نسازد. در چنین شرایطی استفاده از ژل پیوریلون چاره ساز است. یک درمانگر با تجربه قادر است با ارزیابی شرایط، روش مناسب را انتخاب کند و حتی آن را به همراه روشی دیگر بصورت تؤام بکار گیرد؛ مثلا” با یک یا دو بار استفاده از ژل پیوریلون و نرم کردن بافت نکروز شرایط مناسب تری برای دبریدمان جراحی بوجود آورد، یا در حالی که دبریدمان را با ژل پیوریلون دنبال می ‏کند در بین تعویض‏ های پانسمان، با ابزار مناسب بخش ‏هایی از بافت نکروز را دبرید کند و به این مرحله از درمان سرعت بیشتری ببخشد.
ویژگی های کاربردی :
ژل پیوریلون با داشتن انسجام و غلظت مناسب در هر وضعیتی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...