کیسه آلترنا کلوپلاست کد 1748

کیسه یک تکه شیردار شفاف با چسب محدب مناسب برای اشخاص با یوروستومی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: در آلترنای یک تکه شیردار، چسب به کیسه چسبیده است و... آلترنا یک تکه شیردار با چسب مسطح و محدب موجود است.... چسب مارپیچی، ایمنی و سازگاری با پوست چسب مارپیچی آلترنا ترکیبی از موادی است که برای ایم... چسبیدن مطمئن به پوست جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست و حفاظت از پوست... یک کیسه راحت و مخفی آلترنا یک تکه شیردار دارای ویژگی هایی است که باعث... دریچه بی بازگشت – از برگشت ادرار داخل کیسه به استو... · خروجی راحت و مطمئن – به راحتی قابل استفاده... کیسه ضد بو – کیسه از پلی مری ساخته شده است که بو ر... تحدب چسب آلترنای یک تکه با چسب محدب نیز موجود است تا به است...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
در آلترنای یک تکه شیردار، چسب به کیسه چسبیده است و از آن جدا نمی شود. برای تعویض کیسه، کل سیستم باید برداشته و جایگزین شود.
آلترنا یک تکه شیردار با چسب مسطح و محدب موجود است. چسب این کیسه ها قابل برش، به هر اندازه ای که بخواهید، است. سیستم یک تکه شیردار در دو نوع مات و شفاف موجود است.
چسب مارپیچی، ایمنی و سازگاری با پوست
چسب مارپیچی آلترنا ترکیبی از موادی است که برای ایمنی و محافظت از پوست شما طراحی شده است. این ساختار مارپیچ برای شما:
چسبیدن مطمئن به پوست
جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست و حفاظت از پوست را فراهم می کند.
یک کیسه راحت و مخفی
آلترنا یک تکه شیردار دارای ویژگی هایی است که باعث راحتی و مخفی بودن کیسه می شود:
دریچه بی بازگشت – از برگشت ادرار داخل کیسه به استوما جلوگیری می کند و در نتیجه خطر ابتلا به عفونت ادراری را کاهش می دهد.
· خروجی راحت و مطمئن – به راحتی قابل استفاده است.
کیسه ضد بو – کیسه از پلی مری ساخته شده است که بو را از خود عبور نمی دهد.
تحدب چسب
آلترنای یک تکه با چسب محدب نیز موجود است تا به استوماهایی که مدیریت کردن آنها دشوار است، برای مثال استوماهای همسطح، فرورفته یا استوماهایی که در یک چین شکمی قرار گرفته، کمک کند. این چسب ها، فشاری را روی پوست اطراف استوما وارد می کند که باعث بیرون زدن استوما و جلوگیری از نشت مواد خروجی می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...