کیسه آلترنا پیشرفته کلوپلاست کد 14229

کیسه دوتکه شیردار شفاف مناسب برای اشخاص با یوروستومی

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: آلترنای دوتکه مجهز به یک سیستم بسته شدن مکانیکی اس... سیستم بسته شدن مکانیکی آلترنا باعث می شود کیسه مطم... قبل از قفل کردن کیسه بر چسب پایه، شما می توانید کی... کیسه می تواند هر موقع که دوست دارید تعویض شود و نی... کیسه آلترنا پیشرفته دو تکه شیردار می تواند با همه... چسب مارپیچی پیشرفته، ایمنی، سازگاری با پوست و انعط... چسب مارپیچی آلترنا پیشرفته ترکیبی از موادی است که... چسبیدن مطمئن به پوست جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست، حفاظت از پوست... آلترنا اکسترا، محافظت مضاعفی را در مقابل مواد خروج... یک کیسه راحت و مخفی آلترنا پیشرفته دوتکه شیردار دارای ویژگی هایی است ک... دریچه بی بازگشت – از برگشت ادرار داخل کیسه به استو... · خروجی مخفی – به راحتی قابل استفاده است و پ... کیسه چند محفظه ای – فضای داخل کیسه های جدید از چند...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
آلترنای دوتکه مجهز به یک سیستم بسته شدن مکانیکی است که شما را از قفل شدن کیسه بر روی پایه مطمئن می سازد.
سیستم بسته شدن مکانیکی آلترنا باعث می شود کیسه مطمئنا بر روی چسب پایه متصل شود. یک صدای "کلیک" به هنگام اتصال، شما را از قفل شدن کیسه بر روی پایه مطمئن می سازد.
قبل از قفل کردن کیسه بر چسب پایه، شما می توانید کیسه را بدون جدا کردن، از روی چسب پایه بچرخانید و در هر موقعیتی که دوست دارید قرار دهید و سپس آن را در همان موقعیت بر چسب پایه قفل کنید.
کیسه می تواند هر موقع که دوست دارید تعویض شود و نیازی نیست برای هر بار تعویض کیسه چسب نیز تعویض گردد.
کیسه آلترنا پیشرفته دو تکه شیردار می تواند با همه انواع چسب های کلوپلاست استفاده شود. این چسب ها شامل چسب های استاندارد و اکسترا (مقاوم) و با درجه تحدب متفاوت (مسطح، محدب ملایم و محدب عمیق) می باشد. این چسب ها قابل برش، به هر اندازه ای که بخواهید، است. کیسه های دوتکه شیردار در نوع شفاف موجود است.
چسب مارپیچی پیشرفته، ایمنی، سازگاری با پوست و انعطاف پذیری
چسب مارپیچی آلترنا پیشرفته ترکیبی از موادی است که برای ایمنی و محافظت از پوست شما طراحی شده است. این ساختار مارپیچ برای شما:
چسبیدن مطمئن به پوست
جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست، حفاظت از پوست و انعطاف پذیری را فراهم می کند.
آلترنا اکسترا، محافظت مضاعفی را در مقابل مواد خروجی آسیب رسان ایجاد می کند. این چسب برای افراد با ایلئوستومی یا یوروستومی که مواد خروجی از استومایشان خورنده تر است و باعث خورده شدن سریع چسب های استاندارد می شود، مناسب می باشد.
یک کیسه راحت و مخفی
آلترنا پیشرفته دوتکه شیردار دارای ویژگی هایی است که باعث راحتی و مخفی بودن کیسه می شود:
دریچه بی بازگشت – از برگشت ادرار داخل کیسه به استوما جلوگیری می کند و در نتیجه خطر ابتلا به عفونت ادراری را کاهش می دهد.
· خروجی مخفی – به راحتی قابل استفاده است و پس از بستن خروجی می توانید آن را در پوشش کیسه قرار دهید و مخفی کنید. این کار هم باعث می شود خروجی کیسه به پایتان ساییده نشود و هم باعث می شود خروجی کیسه دیده نشود.
کیسه چند محفظه ای – فضای داخل کیسه های جدید از چند محفظه تشکیل شده است که ادرار بین آنها پخش می شود که همین باعث می شود صدای ریختن ادرار به داخل کیسه شنیده نشود و کیسه به حالت مسطح

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...