محلول ضدعفونی سطوح

سارفوسپت

از {{model.count}}
انتخاب حجم سی سی:
حجم سی سی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • محلول ضدعفونی سطوح: سارفوسپت کوییک SURFOSEPT QUICK + اسپری ضدعفونی کننده الکلی سریع الاثر سطوح و تجهیز... کاربرد : سارفوسپت کوئیک پلاس یک محلول ضدعفونی کننده آماده م... مزایا: آماده مصرف سریع الاثر (موثر فقط در 30 ثانیه) بوی ملایم و مطبوع فاقد خورندگی دارای اثر ضد میکروبی پایدار دستور مصرف: به روش اسپری مستقیم : محلول آماده مصرف است و نیازی به رقیق سازی ندارد. س... به روش دستمال کشی : سطح مورد نظر را از آلودگیهای قابل رویت (خون، بزاق... توجه: این محصول برای سطوح حساس به الکل مانند سطوح... ترکیبات: ایزوپروپانول، DDAC ، اتانول ، افزودنی های مجاز و آ... طیف اثر: باکتری ها ، قارچ ها، موثر بر روی ویروسهای HIV,HBV,... شرایط نگهداری: محلول آتش زا می باشد. دور از نور خوشید و منابع حرا... در محیط خشک و دمای 5+ تا 35+ نگهداری گردد. از ترکیب محلول با مواد شیمیایی دیگر خودداری شود. در ظروف در بسته در شرایط متعارفی نگهداری شود. موارد هشدار: محلول با سطوح پلکسی گلاس سازگاری ندارد از اسپری آن بر روی شعله جدا خودداری گردد از تماس با چشم و بلعیدن خودداری شود از اسپری محلول بر روی وسایل الکتریکی و الکترونیکی...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

محلول ضدعفونی سطوح
سارفوسپت کوییک SURFOSEPT QUICK +
اسپری ضدعفونی کننده الکلی سریع الاثر سطوح و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی – آماده مصرف
کاربرد :
سارفوسپت کوئیک پلاس یک محلول ضدعفونی کننده آماده مصرف با پایه الکلی برای ضد عفونی سریع سطوح محیطی کوچک و تجهیزات پزشکی که نیاز به ضد عفونی سریع و قوی دارند شامل سطوح در تماس با بیماران مانند تخت بیماران, یونیتهای دندانپزشکی سطوح تجهیزات پزشکی و سطوح تجهیزات در کلینیک ها , آزمایشگاه ها , سطوح ابزارهای تشخیص پزشکی فلزی مانند مانند اتوسکوپ، دسته لارنگوسکوپ و سطوح ایستگاه پرستاری
مزایا:
آماده مصرف
سریع الاثر (موثر فقط در 30 ثانیه)
بوی ملایم و مطبوع
فاقد خورندگی
دارای اثر ضد میکروبی پایدار
دستور مصرف:
به روش اسپری مستقیم :
محلول آماده مصرف است و نیازی به رقیق سازی ندارد. سطح مورد نظر را آلودگیهای قابل رویت آلودگی (خون، بزاق و ترشحات بدن و ...) پاک کرده سپس محلول را روی آن اسپری نمایید سپس بوسیله یک دستمال تمیز سطح مورد نظر را دستمال کشی نمایید پس از 30 ثانیه سطح مورد نظر ضدعفونی میگردد .
به روش دستمال کشی :
سطح مورد نظر را از آلودگیهای قابل رویت (خون، بزاق و ترشحات بدن و ...) پاک کرده سپس محلول سارفوسپت کوییک پلاس را روی دستمال تمیز اسپری نموده و سطح مورد نظر را دستمال کشی کنید. بعد از 30 ثانیه سطح مورد نظر ضدعفونی می گردد.
توجه: این محصول برای سطوح حساس به الکل مانند سطوح از جنس پلکسی گلاس مناسب نمی باشد.
ترکیبات:
ایزوپروپانول، DDAC ، اتانول ، افزودنی های مجاز و آب دیونیزه
طیف اثر:
باکتری ها ، قارچ ها، موثر بر روی ویروسهای HIV,HBV,HCV,H1N1 در 30 ثانیه و مایکوباکتریوم توبرکلوزیس (TbB ) به مدت 1 دقیقه.
شرایط نگهداری:
محلول آتش زا می باشد. دور از نور خوشید و منابع حرارت نگهداری شود
در محیط خشک و دمای 5+ تا 35+ نگهداری گردد.
از ترکیب محلول با مواد شیمیایی دیگر خودداری شود.
در ظروف در بسته در شرایط متعارفی نگهداری شود.
موارد هشدار:
محلول با سطوح پلکسی گلاس سازگاری ندارد
از اسپری آن بر روی شعله جدا خودداری گردد
از تماس با چشم و بلعیدن خودداری شود
از اسپری محلول بر روی وسایل الکتریکی و الکترونیکی خوددرای شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...