کیسه آلترنا پیشرفته کلوپلاست کد 13533

13533

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: در آلترنای یک تکه ته بسته پیشرفته، چسب به کیسه چسب... آلترنا پیشرفته یک تکه ته بسته با چسب مسطح موجود اس... چسب مارپیچی پیشرفته، ایمنی، سازگاری با پوست و انعط... چسب مارپیچی آلترنا پیشرفته ترکیبی از موادی است که... چسبیدن مطمئن به پوست جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست، حفاظت از پوست... یک کیسه راحت و مخفی آلترنا پیشرفته یک تکه ته بسته دارای ویژگی هایی است... فیلتر قویتر – فیلتر با یک پیش-فیلتر به رنگ بژ طراح... پوشش در جلو و عقب کیسه – محکم و ضد آب که به پوست ش... کیسه ضد بو – کیسه از پلی مری ساخته شده است که بو ر...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
در آلترنای یک تکه ته بسته پیشرفته، چسب به کیسه چسبیده است و از آن جدا نمی شود. برای تعویض کیسه، کل سیستم باید برداشته و جایگزین شود.
آلترنا پیشرفته یک تکه ته بسته با چسب مسطح موجود است. چسب این کیسه ها قابل برش، به هر اندازه ای که بخواهید، است. سیستم یک تکه در نوع مات موجود است.
چسب مارپیچی پیشرفته، ایمنی، سازگاری با پوست و انعطاف پذیری
چسب مارپیچی آلترنا پیشرفته ترکیبی از موادی است که برای ایمنی و محافظت از پوست شما طراحی شده است. این ساختار مارپیچ برای شما:
چسبیدن مطمئن به پوست
جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست، حفاظت از پوست و انعطاف پذیری را فراهم می کند.
یک کیسه راحت و مخفی
آلترنا پیشرفته یک تکه ته بسته دارای ویژگی هایی است که باعث راحتی و مخفی بودن کیسه می شود:
فیلتر قویتر – فیلتر با یک پیش-فیلتر به رنگ بژ طراحی شده است که باعث خنثی شدن موثرتر بو، جلوگیری از باد شدن کیسه و مخفی ماندن بهتر کیسه می شود.
پوشش در جلو و عقب کیسه – محکم و ضد آب که به پوست شما اجازه می دهد بطور طبیعی تنفس کند و باعث می شود بعد از حمام یا استخر به آسانی خشک شود.
کیسه ضد بو – کیسه از پلی مری ساخته شده است که بو را از خود عبور نمی دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...