کیسه آلترنا کلوپلاست کد 5787

5787

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: در آلترنای یک تکه ته بسته، چسب به کیسه چسبیده است... آلترنا یک تکه ته بسته با چسب مسطح و محدب موجود است... چسب مارپیچی، ایمنی و سازگاری با پوست چسب مارپیچی آلترنا ترکیبی از موادی است که برای ایم... چسبیدن مطمئن به پوست جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست و حفاظت از پوست... یک کیسه راحت و مخفی آلترنا یک تکه ته بسته دارای ویژگی هایی است که باعث... فیلتر قوی – فیلتر که باعث خنثی شدن موثر بو، جلوگیر... پوشش پشتی نرم – پوشش پشتی کیسه که با بدن شما در تم... کیسه ضد بو – کیسه از پلی مری ساخته شده است که بو ر... تحدب چسب آلترنای یک تکه با چسب محدب نیز موجود است تا به است...
فروشنده فروشنده: دکترتک
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مشخصات
در آلترنای یک تکه ته بسته، چسب به کیسه چسبیده است و از آن جدا نمی شود. برای تعویض کیسه، کل سیستم باید برداشته و جایگزین شود.
آلترنا یک تکه ته بسته با چسب مسطح و محدب موجود است. چسب این کیسه ها قابل برش، به هر اندازه ای که بخواهید، است. سیستم یک تکه ته بسته در نوع مات موجود است.
چسب مارپیچی، ایمنی و سازگاری با پوست
چسب مارپیچی آلترنا ترکیبی از موادی است که برای ایمنی و محافظت از پوست شما طراحی شده است. این ساختار مارپیچ برای شما:
چسبیدن مطمئن به پوست
جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست و حفاظت از پوست را فراهم می کند.
یک کیسه راحت و مخفی
آلترنا یک تکه ته بسته دارای ویژگی هایی است که باعث راحتی و مخفی بودن کیسه می شود:
فیلتر قوی – فیلتر که باعث خنثی شدن موثر بو، جلوگیری از باد شدن کیسه و مخفی ماندن بهتر کیسه می شود.
پوشش پشتی نرم – پوشش پشتی کیسه که با بدن شما در تماس است از مواد نرمی تشکیل شده است که به پوست شما اجازه می دهد بطور طبیعی تنفس کند و بعد از حمام یا شنا به سرعت خشک شود.
کیسه ضد بو – کیسه از پلی مری ساخته شده است که بو را از خود عبور نمی دهد.
تحدب چسب
آلترنای یک تکه با چسب محدب نیز موجود است تا به استوماهایی که مدیریت کردن آنها دشوار است، برای مثال استوماهای همسطح، فرورفته یا استوماهایی که در یک چین شکمی قرار گرفته، کمک کند. این چسب ها، فشاری را روی پوست اطراف استوما وارد می کند که باعث بیرون زدن استوما و جلوگیری از نشت مواد خروجی می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...